Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés miatt került...

Haskeményedés miatt került valaki kórházba?

Figyelt kérdés
A 12. héten éreztem először. Most 27 hetes vagyok, de már néha alvás közben is bekeményedik. Nagyon félek a koraszüléstől, bár a dokim nem lát eddig UH-n semmi rendellenesset. Ha volt/vagy van valakinek hasonló problémája, megosztaná a tapasztalatait? Előre is köszi!
2010. ápr. 24. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat keményedett a hasam, 33 hetesen bekerültem a kórházba kaptam visszatartót, mert már 5 percenként keményedett.Nekem ez használt mert végül 39 hetesen szültem meg a kislányomat.
2010. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvosod nem ajánlotta a Magne B6-ot? Az segíthet, mert izomlazító!
2010. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

30hetesen esett meg velem: reggel 15percenként erősen görcsöltem, aztán 10, 5, 2, végül nem volt fájás szünet. Irány a kórház, a seggembe az a bizonyos zabszem sem, annyira féltem mi lesz a kicsivel.

Mire beértünk elmúlt. A dokik rendesek voltak, bent tartottak megfigyelésre. Aztán kezdődött újra, akkor kaptam fuzit. Sajna kicsit kinyíltam, de ennyivel megúsztam. Még 8hétig nem akart kibújni a törpe, és a szülést sem segítette meg az az előjáték:S

2010. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah és annyi magnéziumot kellett szednem, hogy azt hittem abba fogok belepusztulni.

3szor3szemet naponta. elvileg 3szor1et kellett volna szedni.

2010. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 35.héten voltak keményedéseim, a végén már 3 percesek, enyhe vérezgetéssel, amellett hogy magneB6-ot szedtem a kezdetektől.Ekkor az orvosom befektetett a kórházba, már nyílt a méhszáj.Kaptam visszatartó infúziót, így még bő 2hetet sikerült benttartani a kisfiam.Pontosan a program császár hajnalán indult be megint a szülés.Jól időzített.:)
2010. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!