Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion d-100 kezelés közben...

Klion d-100 kezelés közben iszonyatos viszketés?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdtem el a kezelèst orvos utasítàsára,felhejeztem elalvás elött.Most reggelre iszonyatos viszketés,csìpő érzés jött ki... mindjàrt a falat kaparom tőle főleg hogy eddig nem is viszledett ott lent...

Hagyjam abba a kezelèst?folytassam?gondolom ez nem normâlis a viszketès..


2016. okt. 1. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt ilyen allergiás lehetsz rá. Szerintem hagy abba menny vissza dokihoz. Én nem mentem vissza azt hittem normális és elmulik. Tovább használtam többel kötöttötem be.
2016. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28hetes kismama vagyok
2016. okt. 1. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt de első nap után még elég enyhén és normálisnak gondoltam, 4. nap után egyre csak rosszabb lett, visszamentem és írt fel az orvos mást. Azt mondta rosszul gondoltam, nem normális. De nagyon erős a gyógyszer úgyhogy ez elég gyakori.
2016. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn se bírtam, irass fel mást!
2016. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem orvosommal,abba kell hagynom a kezelèst 3nap pihenőt kell tartanom,majd Gynoxin 3dbos kúpot kell használnom...

Köszönöm a vâlaszokat!

2016. okt. 1. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Én protexin ginoplusht használok
2016. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gynoxint olvastad hogy terhesség alatt nem ajálják?
2016. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gynoxint olvastam de az orvosom ajànlotta nem èn talàltam ki!
2016. okt. 1. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Gynoxint használtam en is 12 hetesen, szintén orvos irta fel.

Nem okozott problémát.

2016. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!