Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Brendonon, Tégelen kívül...

A Brendonon, Tégelen kívül lehet más boldban kisbaba felszerelést venni (ágynemű, lepedő, textilpelenka, fürdőlepedő stb), ahol olcsóbb? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Elsősorban Miskolcon érdekelne, de ha más város tapasztalatát leírjátok, azt is megköszönöm!
2008. okt. 3. 09:25
 1/6 A kérdező kommentje:
boldban=boltban
2008. okt. 3. 09:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalatim szerint minden sima bababoltba. Nem csak a márkásokba. Ahol ki van írva, hogy baba-mama ott biztos, hogy van. Nézzél szét. Vedd a nyakadba a várost. Egy napot rálehet szánni. Én több boltban voltam már, de még nem vettem semmit. 18 hetes pocis
2008. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nézz szét az Auchanban vagy a Tescoban, de a neten is találsz webárauházakat ahonnan olcsóbban tudsz rendelni.

[link]

2008. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco-s ruhákat én nagyon szeretem.Vásároltam már a Tégelben,Brendonban.A kezdő dolgok közül sokat pedig a Coraban vettem meg,pl. a nagyméretű pelenkázó szivacs itt volt a legolcsóbb.
2008. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A hipermarketek jöhetnek szóba: Tesco, Cora, Interspar. Persze ezekben kevesebb cucc van, de ezt azt ki lehet fogni.
2008. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, igaz írtad, hogy Miskolc, én pécsi vagyok és mégis felmentünk Budapestre vásárolni, olcsón kijöttünk. Mi a Babyfun-ban vásároltunk, szinte mindent. Pár dolgot az Ikeában, a ruhákat meg hétvégén bababörzén szeretném megvenni. Keress rá az interneten, az árukészlet nagyrésze fenn van.

Remélem segítettem. Üdv 31 hetes

2008. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!