Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ket pozitív teszt es megis...

Ket pozitív teszt es megis megjött?

Figyelt kérdés
A menszesz napjan amikor kkmaradt teszteltem pozitiv..tegnap egyet..az is..es most megis megjott..miert?
2016. okt. 2. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség volt. Sajnálom.
2016. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt baba de elment?
2016. okt. 2. 09:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem is volt pozitiv.
2016. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyertelmuen eros pozitív volt..
2016. okt. 2. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna megjönnie? Ha még csak pár napja, akkor lehet tényleg kémiai terhesség. Tehát valami elkezdődött, de aztán nem sikerült Vagy nem tapadt meg jól, vagy nem volt egészséges stb. Ez sajnos viszonylag gyakori.

Azért majd pár nap múlva tesztelj újra, mert néha előfordul, hogy "megjön" terhesség ellenére is.

2016. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedden kellett volna megjonnie..mar akkor is eros pozitiv volt
2016. okt. 2. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Menj el orvoshoz, ne itt kérdezz. Nézzenek meg, hogy ha valóban vetélés, akkor rendesen kiürült e a méh, nehogy nagyobb baj legyen belőle.
2016. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

épp tegnap is így járt valaki, egyre több ilyenről hallani.

velem az elmúlt 4 hónapban ugyan ez volt!

2016. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban nekem is erős pozitív teszt után pár napra megjott, de nyuktatásképp már ebben a hónapban 8napja késik és erős pozitív tesztem van. :)
2016. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!