Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után rózsaszines...

Pozitív teszt után rózsaszines valami?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől lehet rózsaszines krémszerű valami, amikor kitöröltem a wc papiron láttam. Szombaton kellett volna megjönnie, nem jött meg, erős pozit teszteltem. Köszi a válaszokat!
2016. szept. 12. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
beágyazódási vérzéss
2016. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a beágyazódás nem mensi előtt van? Én már utána vagyok, szombaton kellett volna megjönnie. Köszi!
2016. szept. 12. 15:08
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

1-es! Biologiabol 1-es…

Kerdezo! En csak felhivnam az orvosom mar ha van!

2016. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi és mekkora volt ez a rózsaszines valami?
2016. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak a wc papiron láttam amikor kitöröltem, nagyon halvány rózsaszín krémes, egy 10ft-os teruleten kb
2016. szept. 12. 15:33
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem barna, egyértelműen rózsaszín.

Misseb ab om volt azért stresszeltem be.

(Bár akkor nem magától indult be, akkor nem volt vérzés, műtöttek)

2016. szept. 12. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis hormonpótlást fogsz szerintem kapni.
2016. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is igy kezdődött majd vérzés lett belőle.Haematóma volt a pezezsák mellett.Dokihoz mennék a helyedben nem itt kérdezősködnék.
2016. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a második fiam megfoganása után egy kevés rózsaszínes váladék, pont akkor amikor meg kellett volna jönnie. A doki azt mondta, hogy a beágyazódási vérzés nem csak egyszeri alkalommal lehet, illetve pecsételgethet akár két hétig is. Sőt, ha valakinek érzékenyebb a nyálkahártyája akár a második, harmadik hónapban is lehet vérzése. Hallottunk már ilyet nem? Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, el kell menni a dokihoz, vagy inkább választani kell egy többször szült, tapasztalt szülésznőt ő majd segít, hogy megtudd mi ez.
2016. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak 1x alkalommal volt vagy minden wcz alkalmával van?
2016. szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!