Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MOM 2.59 és korrigált 2.73...

MOM 2.59 és korrigált 2.73 rossz eredmény?

Figyelt kérdés
19 hetes terhes vagyok ( 17. héten voltam vérvételen)és ma kaptam meg az eredményt Felhivtam a doktornömet aki azt mondta, hogy 2.5 felett beküldenek az I.sz. Női Klinikára.Ott mit fognak csinálni?Nagy a baj?
2008. okt. 3. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetikai UH-n jól átnézik a babádat. Ha ott minden rendben van, akkor ne aggódj, az AFP gyakran ad tévesen rossz eredményt. Nekem is magasabb volt, 2,5-höz közeli érték, de minden rendben van. Egyébként azt mondják, hogy megfigyelések alapján a kisfiúknál magasabb ez az érték, és tényleg, nekem is kisfiam van. :)
2008. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előző írta. A genetikai ultrahangon majd megnézik. Az AFP sokszor hoz álpozitív eredményt, sok országban emiatt nem is csinálják.
2008. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat.Most voltam 4D ultrahangon és azt mondták minden rendben és hogy kisfiú lesz. Remélem a hétfői genetikain is minden jó lesz.
2008. okt. 3. 11:32
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ezek szerint úgy tűnik, Ti is erősítitek a statisztikát. :) Ne aggódj, semmi gond nem lesz!
2008. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony lett, és vettek magzatvizet is, de minden rendben volt. Nekem is fiam lesz.
2008. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem alacsony lett, genetikain minden rendben volt/van, és kisfiú.:)

Szép babavárást!

2008. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az AFP-nek semmi köze a baba neméhez. Nekem 0,79 volt és fiam lesz.
2008. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ remélem minden rendben lesz nálam is.Boldog babavárást mindenkinek.
2008. okt. 3. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem akartam butaságot mondani a nemével kapcsolatban, nekem az orvosom mondta ezt. De nem azt, hogy minden kisfiúnak magasabb, a kislányoknak meg alacsony, hanem, hogy megfigyelték, hogy a magasabb AFP-ből többnyire kisfiúk születnek, nem kislányok.
2008. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!