Menyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Antibiotikum kurán vagyok mert kitenyészett a hüvelyből a streptococuss. 20 napig antibiotikumot kell szedjek. Most szedem 10 napja. De beteg lettem nem értem. Szedem az antibiotikumot mégis beteg leszek? Nődokihoz mennyek?

2016. okt. 3. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor mindenféleképpen menj ha nem vagy terhes akkor is.. Am bocsi csak nem írtad hogy hány hetes vagy ;)
2016. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 hetes vagyok. Ha korházba megyek nődokihoz, vagy terhesgondozásra?
2016. okt. 3. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen betegséged lett, nem értem.

Ha valami takonykór, akkor jobb ha tudod, hogy rengeteg baktérium van, és nagyon sok féle célzott antibiotikum, ami csak egy fajtára hat, a másikra meg nem. Ha tüsszögsz, háziorvoshoz menj, de szólj neki, hogy már szedsz egy fajta antibiotikumot.

2016. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem a torkom fáj meg nagyon köhögök. Lázam még nincs 37,3.
2016. okt. 3. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak baktérium betegíthet meg, hanem vírus is, arra pedig hatástalan minden antibiotikum.

Ezzel ne menjél nőgyógyászhoz, szépen kúráld magad otthon.

2016. okt. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!