Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nos 9 hetesen tudtam meg hogy...

Nos 9 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok de gyogyszert szedtem, volt igy már valaki?

Figyelt kérdés
volt kis probléma vizhajtot vettem be. Akkor még nem tudtam hoy terhes vagyok, volt e már valaki igy és milyen babája lett?tehát beteg lettem és beszedtem a gyogyszereket persze... de vérzésem nem volt tehát nem érzem hogy baj lenne a babával csak attol független születnek beteg babák..és nemtudom hogy van ez összefüggésben most nálam a babával és a gyogyszerekkel..... az orvost kérdeztem elvileg nincs baja megtartanátok vagy mit tennétek? elözöleg tettem fel egy kérdést az abortusszal kapcsiban is... de elbizonytalanottam mert eléggé nem érzem hogy baj lenne

2016. okt. 3. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyébként is megtartanád nem kellene élből elvetetni. Többféle vizsgálat áll rendelkezésre amivel kiszűrik az esetleges rendelleneségeket így ha gond lenne akkor ia dönthetsz úgy,hogy nem tartod meg. A másik dolog,hogy ilyen korai terhességben nem hinném, hogy gond a gyógyszer, van aki iszik, dohányzik míg nem tudja hogy terhes, vagy komolyabb gyógyszerek mellett lesz terhes...
2016. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen igaz, csak nagyon aggodom az elsö babámnál mindig mondták hogy soha semmi gyogyszert nem lehet bevenni mondjuk nem is voltam beteg szerencsére végig... csak utolso onapban de az semmi volt, és most meg nem vettem észre és pont igy jött össze...csak nagyon félek mert már most nagyon szeretem!!! köszi a választ
2016. okt. 3. 23:01
 3/14 anonim ***** válasza:

Én bevettem az Algopyrint az utolsó terhességem elején, bort is ittam, amikor még nem tudtam, hogy babát várok. Teljesen egészséges a 2 éves gyerekem.


Ha orvos is ezt mondta, megnyugodhatsz. Persze feleslegesen ne szedj be semmit, de ha szükség van rá és orvos is javasolja, nagy gond nem lehet.


Jó babavárást! :)

2016. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
remélem minden rendben lesz :) algopiryn benuron-t meg egyszer vizhajtot is szedtem be mert bedagadtam megint és a vesémmel is van némi probléma de mondtam a dokinakl k és azt mondta nincs semmi, remélem nem is lesz az én butaságombol.....
2016. okt. 3. 23:30
 5/14 A kérdező kommentje:

és köszi a válaszokat

:)

2016. okt. 3. 23:31
 6/14 anonim ***** válasza:
A vízhajtó nem azért veszélyes, mert árt a babának, hanem azért, mert vetélést okozhat. De nálad nem történt meg.
2016. okt. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az elso 1-2 hetben a terhesseg mindent vagy semmi alapon mukodik ha akkor lett volna baja akkor elhal a tethesseg. Utana nem feltetlen de mint irtak is sokfele szurovizsgalat van azokkal majd kiszurik hogy tenyleg lett e baja vagy sem. Bar vizhajtotol nem hinnem hogy olyan nagy lenne

Gratulalok!

2016. okt. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jah en az elso babanal mivel en se tudtam hogy terhes vagyok ittam bort tobbszor is voroset hogy majd az meghozza a menstruaciot. Gorcsolt a hasam ugy mintha megjonne, vettem be nagyon eros fajdalomcsillapitot ejszakara tettem a hasamra hasmelegitot, mar a boromet egette olyan meleg volt. Hat csak nem jott meg. Majd par nap utan kiderult hogy miert. Teljesen egeszsegesen szuletett.

Most a masodiknal is volt egy kis borozas ismerosokkel sot meg egy cigit is elszivtam pedig nem dohanyzom de megjott a kedvem hozza. Es nincs semmi baj.

2016. okt. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem influenzával kezeltek antibiotikumot szedtem köptetőt stb és utána derült ki hogy babát várok. Nem lesz semmi gond ne aggódj 26 hetes kismama vagyok és egészségesen fejlődik a babám az orvos is azt mondta hogy nem lesz gond.
2016. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem heveny hüvelygyulladással kezelt az orvos, antibiotikum, kúp, kenőcs is volt. akkor ágyazódott befelé a drága épp. Jah meg cigiztem, ittam kicsit egész a 6. hétig, míg nem tudtam. eddig nem láttak semmi rendellenességet :) sztem ne aggódj, főleg ha a doki is azt mondja. 29 hkm
2016. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!