Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy baba miatt van?

Lehetséges, hogy baba miatt van?

Figyelt kérdés
6.-napon vagyok a pé után. Tegnap óta nyomó ,hasonló görcsöt érzek mint menseskor. Néha bele is szúrkált.Fájnak a mellrim is kissé. Elég sokat alszom,de lehet az a folyamatos műszak miatt van. Nem viselem jól a 12.órázást. 14.-ére nem várom a mesit ,de ilyen korán nem szoktam érezni a görcsöket.

2016. okt. 6. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább a peteérés tolódhatott ki.

6 nappal utána semmit nem lehet még érezni. Ha meg is termékenyül egy petesejt, 7-12 nap, mire beér a méhbe.

Ha pedig attól érezted, akkor korábban volt az ovulációd.

2016. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hónap végén volt peteérésem,akkor is éreztem kis fájdalmat aztán elmúlt. Tegnap óta megint érzem.
2016. okt. 6. 07:55
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Hiába magyarázod,érti mindenki.Hónap végén volt peteérésed,6 napja,akkor nyilván együtt is voltatok.Még lehet fel sem ért.Szóval a válasz:Még 1000%,hogy nem vagy terhes 6 nap után,semmiféle terhességi tüneted nem lehet.Gyulladás,felfázás is lehet,elég hűvös már a hajnal.Várd meg az esedékes mensit.Tudok még angolul,németül,meg egy kicsit franciául,olaszul,ha a magyart nem érted.
2016. okt. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy látom a bunkó nyelv megy a legjobban. Elnézést,hogy érdekel mivel még nincs gyerekem és sosem volt még ilyesmi.
2016. okt. 6. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kb. 15-16. korul tesztelj!
2016. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!