Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül egy abortusz?

Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés
Terhes lettem de egyáltalán nem igy terveztem a szüleimnek pedig semmiképp sem akarok szolni rolla. Nagyon rosszul érzem magam ha belegondolok hogy elvetetem a babát, de itthon nagyon haragudnának rám lehet meg is vernének.Mennyibe kerül körülbelül egy abortusz? Megcsinálják szülői beleegyezés nélkül 18 év alatt??Nem tudom hogy müködik ez az egész :( 17/l

#Terhesség-abortusz-baba-kisgyerek-lány-anya
2016. okt. 4. 19:39
 1/7 anonim válasza:
88%
Az bissztos hogy szuloi engrdely kell..
2016. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem úszod meg anélkül hogy a szüleid megtudják. Akkor kellett volna rosszul érezned magad mikor felelőtlenül szexeltél...
2016. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kell szülői aláírás.

És nem olcsó "mulatság".

[link]

2016. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kor alatt szülői beleegyezés kell minden műtéthez, az abortuszhoz is. Kb. 30 ezer, ha jól tudom.

Missed ab műtétem volt kétszer, technikailag ugyanaz. Mese, hogy nem érzel semmit, a tágítás rohadtul fájt.

2016. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 18 alatt lettem terhes úgy volt h elvetetem kellett a szülői beleeggyezés! Nagyon nem örültek a szüleim! Nekem ha jól emlékszem 15.000 lehetett de az utolsó pillanatban úgy döntöttünk h megtartjuk ^_^ Mennyi idős terhes vagy egyébként? :)
2016. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem így tervezted...De így alakult. Ahogy fentebb írták, kell szülői engedély és majdnem harmincezer ft az ára. Ráadásul egy sor vizsgálatra kell menni, így állj neki időben adagolni a szülőknek és minden vizsgálatot megcsináltatni, mert a 12. hétig végzik csak a megszakítást.
2016. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 év alatt 18. hétig végzik, de ettől még nem lesz kevesebb az, amit tenni akar. 18 hetesen már bőven mozog a baba, teljesen ki van fejlődve...
2016. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!