Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 24-25. hétig nagyot...

Akinek a 24-25. hétig nagyot nőtt a pocak, annak később mennyit nőtt még?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú kismama vagyok, a 18. hétig szó szerint semmi nem látszott. A 20. hétre kezdett sejthető lenni az állapot, a 20. és a 24. hét között viszont hatalmasat nőtt. Simán úgy tűnhet, hogy két hónap múlva szülök. Akinek hasonlóképp megugrott a pocakméret az elején, annak később hogy alakult? Maradt ez a gyors növekedési iram és végül hatalmas pocak lett vagy volt hosszabb stagnálási időszak?
2016. okt. 6. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. 29 hétig alig volt valami. Azután rögtön meg Nőtt nekem is. Második baba nekem. Most vagyok 26 hetes de alig volt nagyobb mikor szülni mentem. Szerintem a végére nagyon nagy pocakom lesz.
2016. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20 hétig nem 29"
2016. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ketszer akkora lett.
2016. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem, de az ismerőseim között akiknek már 24 hetesen is nagyot nőtt a pocakjuk, hatalmas lett a végére. Nekem alig látszott és a végére se lett nagy, sőt.
2016. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nos úgy látom nem csak nekem van ilyen gondom 🙂 Én a 31ik hetet kezdem. Nálam úgy volt h azt hiszem a 16ik héttől merjük a védőnő szerint, tehát a farcsonttol a koldokig. Első mérés június végén 93 cm, Juli végén 97 cm, majd augusztusban egy jókora növekedés volt 105 cm. Itt a 8cm-nel meg is ijedtem de utána cukor miatt diétára is fogtak, így most vagy ezért vagy csak úgy de szept. végéig mar újra csak 5 cm-t nőtt. Hogy mi lesz a vége nem tudom még, de így se lett nagy a pocakom. Remélem h azért még nőni fog, m sokan el sem hiszik h hét hónapos terhes vagyok. Ok, rám valahogy a kilók se jönnek de azért a 3 kg kicsit kevés Sztem. Na kiváncsi vagyok kinek hogy alakult🙂

Boldog babavárást!

2016. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat! 😂

Vekony testalkatu voltam, de emlekeim szerit 115 centis volt a hasam koldoknel az utolso honapban. Amugy meg olyan 80 koruli normal allapotban.

2016. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Khm-khm :D akkor ne lepődjek meg, ha megduplázza magát.


Pontosan hol és hogyan méritek a pocakot? Ezt a farkcsonttól köldökig részt nem értem pontosan. (Itt nálunk nem mérik a körfogatot, csak itthoni módszerekkel jegyzem)

2016. okt. 6. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. En sajat magam szorakoztatasara meregettem. Vedono sose merte le a hasam.
2016. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! 5s vagyok. Nálam a védőnő sima Szabó centivel méri, de úgy h a gerincemnel lehúzza egészen a fenékig, és onnantól meri de a koldokig meg felhúzta. Először néztem mint a lüke gyerek h ezt hogy de mondta ez a régi verzió. Kolléganőmnel meg a doki ha méri neki viszont úgy h a hasát nézi. Szegycsonttol medenceig, ezt se tudom értelmezni h ez mitől jobb, bár így is látja h nő vagy sem a hasa csak nem korfogatra fogja látni. Szóval itt is többféle van attól függően h melyik dokinal vagy terhesgondozAson.

Üdv

5s

2016. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) Akkor tulajdonképpen a méreteket sem lehet összehasonlítani, mert nem mindenki ugyanott méri :)
2016. okt. 7. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!