Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen 14 kilót híztam....

32 hetesen 14 kilót híztam. Nagyon sok? Ki mivel állította meg a hízást?

Figyelt kérdés
Borzasztóan zavar, hogy már most ennyinél tartok, de az az érdekes,hogy bárki aki rám néz, azt mondja, hogy szinte nem is híztam csak a hasam nő. Nyilván én látom a fenekemen, hasamon, karomon a hízást, de ilyen soknak nekem sem tűnik. Viszont a lényeg amit a mérleg mutat, szóval kinek mi vált be a kilók ellen???
2016. okt. 7. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Előző terhességemnél volt az hogy heti 2 kg-ot kezdtem hízni. Belgyógyász szakorvos tanácsára kezdtem el a 180 grammos szénhidrátdiétát. És bevált! Nemhogy megállt a hízásom, de még egy picit fogytam is. :)

2016. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a legfontosabbat hagytad ki: milyen magas vagy és hány kg? Vagy pedig mennyiről indultál?


Ugyanis ha sovány testalkatú vagy eredetileg, akkor nem sok, ha viszont alapból volt rajtad túlsúly, akkor egy picit lehet kéne fogni. Ja, és az sem mindegy, hogy ebből mennyi a víz, mert valakinek több kilónyi is felhalmozódik a lábán.


Egyébként a valódi hízás ellen egyet lehet tenni: mérsékelni a kaja mennyiségét, és az is egészséges legyen.

2016. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Kevesebb kaja, de amit eszel az minőségi legyen. Pl. sok zöldség, gyümölcs, hal stb. hogy meglegyen a kellő vitamin és ásványi anyag. A cukrokat és szénhidrátokat próbáld minimalizálni, tudom nehéz, de valamit valamiért.
2016. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell annyit zabálni. Mindennek csak a felét kell enni.. Attól hogy valaki terhes nem kell duplán kajálni és össze enni mindent. Érdekes én nem híztam egy dekát se. 3 héttel vagyok fiatalabb terhes mint te.
2016. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok és 52 kilóval kezdtem. Egyébként nem zabálni szoktam, csak enni, semmivel sem eszem többet mint ezelőtt. De leraktam a cigit, plusz eddig olyan munkát végeztem ahol egész nap mozogtam.
2016. okt. 7. 14:00
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
#4-es, te vagy az, Rubint Réka?
2016. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Az h leraktad a cigit nem indok.Én is leraktam és a végére hiztam 13kg-t.
2016. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok Rubint Réka.. Én is le tettem a cigit mellette napi szinten mozgok odafigyelek hogy mit eszek és mennyit a súlyom nem változott még.. És egészségesen fejlődik a babám.
2016. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ilyen alkat vagy, örülj neki. Bár magadra ránthatsz még 5-10 kilót. De a többség nem ilyen, és semmiképpen ne terjesszük már ezt a Rubint Rékás marhaságot, ugyanis a terhesség nem a strikt diéta ideje. Nem kell 30 kilót hízni, de a fitness-wellnessnek sem ekkor van itt az ideje.
2016. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok és már én is kb 10-12 kg-nál tartok, 167 cm, és 51-52 kgval kezdtem szintén. A combomon látom, hogy ott van kis felesleg, de szinte nekem is csak a pocakom nő.

Azt mondják az átlag amennyit felszednek a kismamák terhesség alatt az 8-12 kg.

Szerintem ne aggódj, figyelj oda hogy miből mennyit eszel, de szülés után 5-8 kg azonnal le is fog menni.

Utána is számolhatsz hogy 32 hetesen már csak a baba nyom másfél kg-t,ezen kívül ott a méhlepény, a magzatvíz, a mellek is megduzzadnak és ilyenkorra már 1,5 l vérrel is több van a kismama szervezetében. Ha mindent jól összeadunk az már bumm van majdnem 5 kg.

2016. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!