Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat kárt az utrogestan ha...

Okozhat kárt az utrogestan ha nincs progeszteronhiányom?

Figyelt kérdés
Felírta a doki, napi 3mat használok, pecsételés miatt. És mi van akkor, ha nincs.prog. Hiányom, hanem mondjuk csak elpattant egy ér? Akkor nem árt? Természetesen beszedem, de eszembe jutott ez.
2016. okt. 7. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem csak székrekedést csinált, gondolom sok volt a progeszteron. Elmúlt a székrekedés amint le kellett állni az utro-val.

Ha bajt csinálhatna, akkor biztos, hogy megelőzné egy vérvétel.

2016. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy! Ha így lenne, felírás előtt ellenőrizni kéne, hogy mennyi alapból a szintje. :) Ne aggódj!
2016. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. okt. 7. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem árt, nyugi. Én is szedtem 13. hétig, mert véreztem az elején. Nem tudom, hogy volt-e progihiányom.
2016. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szedem, nincs progeszteron hianyom, azért írták fel hogy ne legyen baj mert vetélésem volt
2016. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!