Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben? 09.11. -én ultrahangon 5 hetes terhességet állapitottak meg,5 mm-es petezsákkal!

Figyelt kérdés
09.11-én kontroll ultrahangot a petezsák ismét 5 mm és a petezsák alsó pólusánál 4 mm x 14 mm-es haematóma sáv valamint YS nem ábrázolódik! Az orvos azt mondta valószinű nincs baba, utrogestant irt fel és 1 hét múlva kell visszamennem! Valaki volt hasonló helyzetben?? Reménykedhetek még?

2016. szept. 21. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamit elírtál, mert mindkét UH-ra 09.11-et írtál. Most akkor mikor voltál vizsgálatokon?
2016. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A masodik datumot tenyleg rosszul irtad, de ha a ket uh kozott volt par nap, egy het, akkor sajnos nem sok esely van ra, hogy rendben lesz a terhesseg. Eleg gyorsan no ilyenkor a petezsak es 6 hetes kor utan altalaban mar latszani szokott az embrio is.

Nekem pl 6 hetesen 3 naposan 7 mm-es volt a petezsak embrio nelkul es akkor mar kb biztos volt, hogy nem lesz belole baba, mert tudtuk, hogy mikor fogant.

2016. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de szerintem nem :((

A két uh között drasztikus méretnövekedés kellett volna, hogy legyen + a hematoma.

2016. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem heamatoma volt terhesség elején. Nem látott semmit a doki csak hogy bevérzés meg heamtoma.

Itt fekszik velem szemben a kisfiam a kiságyba.

2016. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásért. A második UH 20.-án volt
2016. szept. 21. 12:50
 6/11 A kérdező kommentje:
A 4. válaszolótól kérdezném hogy mennyi idős terhesen látták a hematómát és mikor lehetett látni a picit UH-n?
2016. szept. 21. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos hasonló helyzetben voltam áprilisban. Kerek 5 hetesen 8mm pezetsák. 3 nap mulva elkezdtem vérezni, kiderült, hogy haematóma okozza. Petezsák 9mm, másnap 13x6 mm ellapult petezsák. Meg kellett sajnos műteni, a haematóma csak nőtt, nem hagyta fejlődni a babát. :(
2016. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én úgy jártam, hogy egyik hétfőn 6-7 mm petezsák embryó nélkül majd szombaton véreztem akkor 10 mm petezsák embryó nélkül. Vasárnap elkezdett leválni a méhnyálkahártya. Sajnos elveteltem. Elvileg napi 1 mm kell nőnie a petezsáknak nálam 5 nap alatt nött 3 mm-t. Megműtöttek.
2016. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 9 nap alatt nem Nőtt a petezsák akkor valószínű Ennyi volt :( Nekem hematoma mellett Nőtt a petezsák és az embrió is
2016. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 m.Virag95 válasza:
Szia, én most pénteken voltam 5hetes terhes vagyok. Nálam megállapították , hogy terhes vagyok és minden rendben, 3 mm-es a pici, jövöhéten megyek szívhangra :)
2016. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!