Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán dr, Felföldi...

Nyíregyházán dr, Felföldi Róberthez szeretnék menni terhesgondozásra, írjatok, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van akinek bejön, de én a következő babámat, ha lesz tuti, hogy nem nála szülöm meg.

Néha úgy éreztem, hogy tök hülyének néz és legyint egyet, majdnem a babám egészsége ment rá.

Én személy szerint nem ajánlom, de amint említettem van aki isteníti. Ja sokat kell várni nála általában mindenki 6-ra van bejelentkezve, úgyhogy ha mellette döntesz 2 napi hideg élelmet vigyél a váróba.

2010. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább Lukács Róbert v. Kovács Róbert. Mind ketten nagyon aranyosak én Lukácsnál szültem 2x.

Kovács pedig a tesóm nőgyógyásza és ő is nagyon jó.

2010. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Orosz főorvos urat ajánlom. Mindent megtesz a pácienseiért.
2010. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felföldit én csak hallomásból ismerem, jókat mondtak róla, én egyszer voltam nála pár éve, nekem az egyik ászom volt. mellette még a kovács Róbert és a molnár Balázs is. az utóbbinál kötöttem ki. :-)
2010. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felföldiről nem sok jót hallottam, Dr Oroszt ajánlom.
2010. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
16.26-os vagyok ismét. én Kovácsot és Molnárt ajánlanám!!! nem pénzéhesek és lelkiismeretesek.
2010. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. ápr. 27. 17:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék néhány előttem szólóhoz.Nem ajánlom senkinek Felföldit!Totálisan csalódtam benne.Kedves meg behízelgő a stílusa.A magánrendelése kész káosz.Nem figyelt oda a vizsgálatokra.Csevegett egy pár perce semmiségekről de nem a terhességről és elkért ezért 8000 Ft-ot.A kiskönyvembe bele se nézett,nem követte a vizsgálati eredményeimet.Az én kicsim és az én életem is majdnem ráment.A szülés előtt eltűnt,pedig azt hazudta,hogy itthon lesz.Mondjuk az gyanús volt,hogy a kiírt időpont előtt meg akarta indítani a szülést,csak én nem vállaltam.A kilenc hónapnyi tapasztalat után örülök is,hogy nem ő vezette a szülést.
2010. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

MIndent megkérdez ötször, nem figyel arra amit mondasz. Szétszórt, még a nevemet se bírta megjegyezni 9 hónap alatt, pedig amennyi lóvét én hülye odahordtam illett volna legalább a nevem tudnia. Na de ez volt a legkisebb gondom.

Úgy keményedett a hasam, vagy 3 hétig, hogy lábra alig bírtam állni, ő meg azzal volt elfoglalva, hogy miért lett ilyen nagy a seggem /szó szerint/. Mi lett a vége? Koraszülés. Majdnem ráment a gyerekem egészsége.

2010. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
te jóIsten!rosszul is lettem!óvakodok tőle akkor!köszi a válaszokat!
2010. máj. 12. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!