Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetet töltöm holnap, a...

36 hetet töltöm holnap, a tegnap este elment a nyágdugo egyrésze. Azóta időközönként faj a derekam es a hasam alja is. Valaki szült 36 hetesen, minden rendben volt? lehet gond hogy meg elvileg 4 hét lenne a kiírt időpontig?

Figyelt kérdés
A nyàgdugo távozása után ki mennyi időre szült?
2016. okt. 9. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A nyàkdugó tàvozàsa semmit sem jelent. Illetve annyit hogy tàgulsz.

36. héttől màr újszülöttnek számìt, ha 2500g-os a baba. Nem lesz feltétlenül koraszülött és kockàzat is csak kb mint a normál időben született babàknàl annyi lesz. Ahogy haladsz a vége fele,egyre egyre jobban fog fàjogatni, minden szóval ez semmit sem jelent.


Egy hetet meg simàn ki tudsz húzni, pihenj, szedj magnéziumot.

Boldog babavàràst!

2016. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 37.hétre szültem semmi gond nem volt többet se kellett bent maradnunk mint másnak
2016. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 36. hétre szültem. Nekem mikor elment a nyákdugó akkor bementünk a kórházba és bent is tartottak. Kaptam tüdőérlelő injekciót , magnéziumot és nospa-t és nézték minden nap a ctg-n a kicsit. Azt mondta a doki hogy simán kihordhatom még időre. Ez egy vasárnap reggel volt mikor bementünk, hétfői viziten mondta a doki hogy ha minden oké csütörtökön vagy pénteken mehetek haza. Így is lett annyi különbséggel hogy a kisfiamat már a karomban vittem haza. :) Hétfőn későn délután elkezdődtek a fájások, kedden 1:32-kor megszületett. Minden rendben volt vele teljesen egészséges. Pihenj addig amennyit csak tudsz és ne aggódj, akkor is minden rendben lesz ha 1-2 napon belül megszületne. ;)
2016. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! En 37 hetesen szultem.. nyakdugo mar a korhazban ment el szules elott par oraval, de akkor mar rendesen fajt akkor .. amugy a nyakdugo elmehet akar 1-2 hettel is hamarabb.. ja es meg annyit hogy az en fiam 3180grammosan jott vilagra :) szerintem ne aggodj, a babad teljesen erett mar :)
2016. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm vàlaszaitokat.3 -ik gyerekemet vàrom.Első kettő is hamarabb jött de csak 1 -2héttel.Kicsit féltem hogy nehogy korai legyen es valami gond legyen.
2016. okt. 9. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3.gyerek szuletett 36 hetre.Szivargott a magzatviz.2700gr lett idoben haza is johettunk ! Menj be a korhazba ha nyugtalanit. :)
2016. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!