Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi időközönként vágsz...

Mennyi időközönként vágsz füvet és sövényt? Mindig rendben van a kert?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Sövény nincs, füvet pedig akkor nyírom amikor szükséges. Idén nyáron a sok csapadék miatt szinte hetente nyírni kell ,de volt olyan is, hogy hetekig nem kellett. Nem, nincs mindig rendben a kert, nem mindig van rá időnk, hogy a kertben tevékenykedjünk. Persze arra figyelünk, hogy ne dzsungelosodjon el, tehát az átlagot próbáljuk fenntartani.
2014. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszod!

Én próbálom azért a kiskertet gyomtalanítani, balkonládákban szerencsére nincs gyom, majdnem az egész kert füves, de van, hogy nagyon nagy, pedig hetente, másfél hetente próbálom nyírni, csak ugye nem mindig van idő arra, hogy lakás és a kert is rendbe legyen, mellette itt a gyerekem+férjem akikkel szeretnék időt tölteni.

Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így vele, mert anyósom szerint többet kellene vágni, de hát ő könnyen beszél, hisz nyugdíjas már.

2014. júl. 27. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában 3 hetente nyírjuk a füvet, amennyi eső esik akár hetente is nyírhatnánk, de ott van még a kert is, ennyi csapadék után a gazok igen gyorsan nőnek, sajnos bele kellett törődnünk, hogy munka mellett folyamatosan ezer százalék patent tisztára nem lehet megcsinálni, valahol meg kell húzni a határt.
2014. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én általában csütörtök este kell, hogy füvet nyírjak, ha az idő engedi és nem zuhog. Nyáron gyakran hívok szombatra vendéget, kerty sütögetésre. Ehhez a csütörtöki fűnyírás a legalkalmasabb.


Van amikor a családból hívok vendégeket, van amikor az én, vagy a feleségem barátait. Van, hogy a gyerek ovis társait és szüleit persze. Egy kis szalonnát és kenyeret kell vennem, a hagymát és a zöldségeket a kert megtermi. A gyerek öt éves, általában vele játszom, ha a munkából hazaérek. Csütörtökök a kivétel.

Hét közben megesik, hogy villanyfénynél, vagy zseblámpával még egy kis éjszakai kertápolás is megy (amikor a gyerek már elaludt). A mai elszemélytelenedett, internetes, meg a frász tudja milyen közösségi oldalas világban szeretem tartani a személyes kapcsolatokat. Ennek legolcsóbb, és hangulatos formája egy szalonnasütés.

Hála istennek a meghívottak többsége megértette, hogy a viszonthívást nem igénylem, így szívesen eljönnek sokadjára is olyanok, akiknek pl. a lakása kicsi a vendégeskedéshez, és nem tud meghívni. Én viszont szívesen látom, és jót tudunk beszélgetni, és érdekes személyiség, és nálunk hálistennek van hely ehhez!

2014. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!