Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt már úgy, hogy az...

Valaki járt már úgy, hogy az első teszt negatív lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A nem várt előtt 5 nappal csináltam egy Facelle terhességi tesztet és negatív lett.

Viszont nagyon remélem, hogy terhes vagyok.

Ezért is érdekelne, hogy volt már valaki úgy, hogy negatív teszt utan pozitívat tesztelt? És ha igen, mikor?


2016. okt. 10. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

5 nappal előtte nagyon korai volt a tesztelés. Így simán lehet, hogy van baba, csak még nem tudta kimutatni.

Legközelebb akkor tesztelj ha már késik, vagy az esedékesség napján.

2016. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Par napos kesesnel kell tesztelni.
2016. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Én a nemvárt előtt 3 nappal negatívat teszteltem, 1 hét után pozitív lett a teszt.

Nyugi, még lehet pozitív.

2016. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is korán teszteltem először. Pont öt nappal előtte, ahogy te is. A nem várt napján nekem már szép, erős pozitívat mutatott.
2016. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm kétszer is negatívat tesztelt, igaz neki késett is, azért csinálta. Aztán a harmadik teszt lett végül pozitiv.
2016. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív lett a nemvárt előtt 1 nappal, majd másnap amikor meg kellett volna jönnie már pozitív lett. Kicsit korán teszteltél.
2016. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Túl hamar teszteltél. Addig amíg nem késik felesleges tesztelni.
2016. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 nappal elobb es pont facelle? 35 os erossegu. Ilyenkor vsn hogy a q0 es teszt sem mutatja. Vard meg amig kesik a mensid.
2016. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt, akkor még korai volt, a tesztet is csak azért csináltam meg, mert nőgyógyász gyógyszereket adott és mondta, hogy mielőtt elkezdem szedni, mindenképp csináljak egyet. akkor negatív lett, nem is ismételtem mert olyan érzésem volt, mint akinek meg fog jönni. hát utóbb kiderült, hogy nem megjönni akart, hanem épp beágyazódott, 6 hét múlva csináltam megint tesztet, mert csak nem akart megjönni és az már villámgyors pozi lett :)
2016. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!