Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mell gyulladasra ki mit...

Mell gyulladasra ki mit javasolna? 37. Hetet töltöttük, és iszonyatos fájdalmam van.

Figyelt kérdés
Se pòlò, se semmi nem èrhet hozzà, annyira fàj. Csak azt èrzem, hogy mint ha egy szikla lenne ès leszakad folyamatosan a fàjdalomtòl. Valakinek valami praktika, ötlet ? :( pròbàlkoztunk a maszìrozàssal, ès a borogatàssal is, de nem akar javulni. Előtejem nincs.
2016. okt. 11. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valami erősen, jól tartó melltartot veszel fel? Akkor nem tud mozogni annyira, és hátha nem irritálja semmi.

Csak tipp ...

2016. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon jó védőnőm volt és nekem is volt h begyulladtak a melleim.Azt javasolta h a mosdókagylóba engedjek olyan meleg vizet amit csak elbírok és hajoljak úgy bele h a melleimet ellepje, maradjak így egy pár percig és addig csináljam minden nap 1x amíg el nem múlik.Ha a picakod miatt nem tudsz hajolni akkor a melegvizes tusi is segít ha a melleidre engeded.Én azt hittem h a borogatás használ pedig nem, hanem a meleg segít rajta, nekem 100% bevállt.Egyébként a szoptatás alatti gyulladást is segíti a melleknek.És ha most sokan azt fogják írni h nem a meleg jó ilyenkor akkor kérdezzenek rá a védőnőjüknél.Pont a masszírozást nem szabad terhesen, ha majd szoptatsz akkor igen, mert akkor fellazítod a tejmirigyeket és akkor az úgy jó:) próbáld ki, nekem segített.

2016. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen :)!

Pròbàlkozom, remèlem eredmènyesen. :)

2016. okt. 12. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!