Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rögtön születése után...

Ha rögtön születése után kilövetem még a kórházban a lányom fülét, bele rehet rakni rögtön az arany fülbevalót ha behozza a férjem? A nyíregyházi kórházban ki csinálja, kinek kell szólni ha nincs magánorvosom?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre is!!!!!!! :D
2010. ápr. 25. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én se szeretnék kötekedni, de minek egyáltalán kilövetni egy újszülött fülét????
2010. ápr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én egy kozmetikus kismama vagyok!Sok picinek lőttem már fülcsit:)))!Debrecenben már nem csiálják,illetve a klinikán tuti nem!!!Ezt csak azért írom ,mert valaki írta,hogy majd ott akarja!Na szóval...én nem vagyok annak híve,hogy bent csinálják a kórházba!Ott tűvel szúrkálják a kicsik fülét!Aztán,ahogy sikerül.....A kozmetikákban egy kis belövőpisztollyal csinálják,ami csak egy pillanat tört része!Belőnek egy fülbevalót ,amit anya választ ki,és ha majd teljesen meggyógyúlt ,akkor ki lehet cserélni a saját kis fülbevalójára vagy maradhat az is bent amit belőttek,azok is szupi orvosifémből vannak!És ami még nagyon fontos,hogy a kicsi 3 hónapos koráig érdemes megcsináltatni,mert utána már olyan kis erősek,hogy rángatják a kobakjukat:)))Ha addig nem lett megcsináltatva,én azt szoktam mondani,hogy érdemes megvárni míg Ő akarja majd azt a szép fülbevalót:)))....ez csak egy jó tanács!!!egyébként én is kiscsajt várok és én fogom neki kilőni a kis fülcimpáját:)))
2010. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A Debreceni kismama vagyok,az utolsó válaszolót kérdezném ha nem baj,hogy akkor a csecsemősök sem szúrják át a baba fülét?Én pont amiatt szeretném a kórházban megcsináltatni,mert akkor állitólag nem fáj neki a szúrás.

Megvettük a fülbevalót,- hét múlva várható a szülés.Ha ott nem csinálják,akkor bármelyik kozmetikus belövi majd neki?Köszi.

2010. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia!A 15.45-ös vagyok!Már nem csinálják a csecsemősök a klinikán!De nem is olyan nagy baj az szerintem!A szúrás mindenképp fáj egy kicsit!:(((Ugyanúgy ,mint nekünk!Minden kozmetikus meg tudja elvileg csinálni!De én csak valaki olyanra bíznám ,aki gyakorlott szakember,tehát egy idősebb kozmetikus!Vannak nagyon jók a városban!
2010. ápr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi,aranyos vagy:-)
2010. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szija! Én ugy tudom hogy nyíregyházán nem lövik ki a kórházban! Legalábbis nekem ezt mondták de átvittek Debrecenbe szülni és ott viszont igen! Ezt kérdezd meg a kórházban!
2010. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!