Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire "kiakaszto" ha valaki...

Ennyire "kiakaszto" ha valaki nem ment egyetemre es babat vallal?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok es terhes. Megfelelo korulmeny van, hazas vagyok 3 honapja. Itt is olvastam egy olyan valaszt hogy egy 22 eves lany terhes erettsegivel es "jol el is rontotta az eletet, fillereket keres..stb" En ertem hogy sajnos ilyenek az emberek, foleg hogy egy informacio alapjan teljesen kielemeztek egy lanyt. Na de most komolyan ennyire felhaborito ha valaki nem megy egyetemre? Azert nem mentem mert nem nem tudtam eldonteni mit szeretnek, kesobb lehetseges hogy mennek esetleg meg egy OKJra mert van egy okj tanfolyamom es nem fillereket keresek.
2016. okt. 14. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mit kell törődni azzal, kinek, mi a véleménye? Mások szerint akarsz élni, vagy a saját meglátásod szerint?
2016. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem, hogy miért foglalkozol mások véleményével. Kit érdekelnek. Főleg az ide írógató anyukáké. Nevelni sem tud a legtöbb.
2016. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Jó,akkor ne magyarázkodj,neked így jó és kész!

Ez a kérdés is csak arra lesz jó,hogy másoknak magyarázkodj! Nem kell!

10 év múlva már le fogod szrni,hogy más mit gondol rólad! Ezt hívják élettapasztalatnak!

2016. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igazatok van sajnos.. csak valahogy nem tudom leszarni.:( de igazából az zavar hogy nem csak ebben a témában, másban is, az emberek nem is ismerik egymást és rögtön azthiszik minden tudnak a másik életéről és csak mondja, mondja a sok gonoszságot és nem is tudja hogy igazat mondd-e egyáltalán
2016. okt. 14. 14:51
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Szrjad le,mosolyogjál,ne foglalkozz senkivel,csak magaddal meg a családoddal!

Nem.kell ilyen hü,lyeségekre pazarolni az energiáid!

2016. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Én is ebben a cipőben vagyok, nem csináltam meg az egyetemet, úgy döntöttem, ink dolgozok, most várandós vagyok, körülöttem mindenki azt hiszi meghibbantam, hogy így a semmire gyereket vállalok, mint ahogy te, én is "elrontottam" az életemet. de párom itt van mellettem, nem érdekli, milyen iskolát végeztem, anyagilag megvagyunk, a pici semmi fontosban nem fog hiányt szenvedni. nem egy diplomás ember van a környezetemben, akitől kanyar nélkül elvenném a gyereket, nem foglalkoznak vele, mint akinek csak annyi volt a gyerekvállalás, hogy oké pipa, ez is megvan... csak sajnos a diplomához észt nem adnak...

ne érdekeljen, mit mondanak mások, csak az a fontos, te hogy érzed. boldog babavárást :)

2016. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Én a területi gyakorlatomat csináltam bölcsiben mikor kiderült hogy babát várok. Az őszi félévet passzíváltam mert Január 7.-re vagyok kiírva és január végén lett volna a kereszt féléves vizsga. 27 hkm 22 L
2016. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok, bíztatóak vagytok :)
2016. okt. 14. 15:39
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
A másik hogy az anonim oldalakon mindenki ilyen hisz név nélkül ott rúgnak beléd ahol tudnak. Ne foglalkozz velük. Boldog babavárást
2016. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2016. okt. 14. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!