Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz már szívhang ha 09.15-én...

Lesz már szívhang ha 09.15-én menstruáltam utoljára, és 10.26-án megyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
10.10-èn a teszt màr pozítív volt.
2016. okt. 17. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hetes leszel. Valószínű lesz. de ha úgy jársz mint én, hogy nem lesz, akkor se ess pánikba, lehet még hét hetesen is szívhang. Gratula :)
2016. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálam 5 hét 6 naposan nem látott szívhangot. 6 hét 6 naposan meg már ügyesen vert a szíve :)
2016. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétes. Lehet lesz már pulzálás de az is lehet, hogy még várni kell.
2016. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de jó :) nekem 9.13 volt meg, 10.9 már pozi volt a tesztem.

egy idősek lehetünk :) én nov 2. án megyek orvoshoz, de ha azt mondják neked hogy iylenkor már van pulzálás, megkérem én is had mennyek előbb. nekem is 26 rendel az orvosom!

megkérdezhetem hova valósi vagy ? :)

2016. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon izgulok, mert sajnos már volt egy missed ab.-om :(

Kedves utolsó válasz adó! Ma jelentkeztem be az orvoshoz,és az asszisztens azt mondta 26-án még lehet , hogy nem lesz szívhang, csak sajnos nekem szükségem van a papírra, a munkám miatt. Szerintem ráérsz elmenni 2-án, ha addig kibírod :)Dunaújvárosi vagyok, és Pestre járok orvoshoz :)

2016. okt. 17. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!