Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát szeretnénk de gyógysz...

Kisbabát szeretnénk de gyógyszert szedek?

Figyelt kérdés
Antidepresszánst szedek (Sertadepi) már 6 éve.Szeretnénk kisbabát a párommal de nem tudom hogy terhesség alatt szedhető e?A tájékoztatótól nem lettem sokkal okosabb.Volt valaki hasonló helyzetben?Tapasztalatok?

2016. okt. 17. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvost kell kérdezni. Mi nem vagyunk szakértők. Nekem is van gyógyszerem, igaz más fajta de én orvost kérdeztem aki ismeri az állapotomat és tudja milyen gyógyszer milyen hatással van, lehet egy embrióra.
2016. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a pszichológussal, hogy babát terveztek, ennek megfelelően alakítsa ki a gyógyszeres kezelésedet.
2016. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze megkérdezem az orvost.Csak érdeklődöm addig itt hát ha volt valaki hasonló helyzetben.Köszönöm! :)
2016. okt. 17. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezd az orvosodat!Lehet nagyobb baj, ha nem szeded,vagy ad terhesség alatt szedhetőt!
2016. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben vagyok, mivel Rivotrilt szedek, beszéltem genetikussal, nőgyógyásszal és pszichiáterrel, mindannyian azt mondták, hogy ekkora adag nem fog gondot okozni, illetve a genetikus azt, hogy ha lehet csökkentsek az adagon valamennyit, ezt meg is tettem. De nem mindegyik benzodiazepint lehet terhesen szedni, a Rivotrilt lehet, bár az a legjobb ha egy terhes nő semmilyen gyógyszert nem szed, fogalmam sincs, hogy a te antidepresszánsodat lehet-e szedni terhesen, meg kell kérdezni.
2016. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amit én szedek az szertralin tartalmú.Hogy melyik csoportba tartozik azt nem tudom.Természetesen megkérdezem az orvosokat is.Köszönöm a válaszokat!! :)
2016. okt. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!