Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég hosszú ideje szeretnénk...

Álombaba kérdése:

Elég hosszú ideje szeretnénk kisbabát a párommal voltunk vizsgálaton és az orvosok azt mondták minden rendben van, de én még sem esek teherbe. Tudnátok nekem olyan gyógyszert vagy gyógynövényes készítményt ajánlani ami megkönnyítené a dolgunkat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1. Kettőtöknek együtt nem lehet gyereke (ritka, de előfordul)

2. A stressz, rágörcsölés hátráltatja a teherbeesést. Ez esetben egy pszichológus tudna a legtöbbet segíteni, nem készítmények.

2014. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Orvosnal mar jartal ezugyben? Hormonjaidat vizsgaltak? Nalam picit alacsony volt a progeszteron ertek, es nagyon vekony volt a mehnyalkahartyam. Nem kaptam ra semmit, igy ligetszepe olaj kapszulat szedtem magamtol, multivitamin es folsav mellett. Ezutan hamar megfogant a baba
2014. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, elnezest, nem figyeltem a kerdes kozepet. A cickafark-palastfu tea kevereket szoktak hasznalni, nezd meg a neten az aranyokat es lazulj le, ahogy az 1-es valaszolo irta. Sok sikert!
2014. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia en a baratcserje kapszulat ajanlom a (vitax agnus castus),1000mg-osat egy nap egyet kell belole szedni es beallitja az esetleges hormonszint problemat, mehnyalkahartyad a tul vekony vagy tul vastad azt normalizalja ( a beagyazodashoz szukseges) es a legfontosabb tuszorepedest stimulalja( elosegiti , eredmenyezi). Olvass utana nagyon jo en is ezt szedem es erzem a valtozas, igaz mindenki mashogy reagal van akinek hosszabb szedes kell ahhoz hogy eredmenyes legyen de ez a legjobb modszer.. nalam a csaladban tobben is ezt szedtek es mar babasak :) sok sikert
2014. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

milyen vizsgálatokon voltál,hogy kijelen tették,hogy minden rendben?

Néztek pco-t?

Endometriózist?

Ir_t?

Pajzsmirigy alulmőködést?

Hormonokat?

petevezeték átjárhatóság?

Megnézték,hogy termelsz-e ellenanyagot ami a spermákat öli?

a férjedet is megvizsgálták?ű


Majd ha ezeken mind túl leszel,akkor lehet kijelenteni,hogy minden rendben van-e.

2014. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó is írja! Ez mind meg van nektek? Nekem például az átjárhatosági vizsgálatnál derült ki,hogy csak lombikkal lehet babám. De végül természetes uton lett.
2014. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden vizsgálaton voltunk már az orvos azt mondta minden rendben van ne idegeskedjek
2014. szept. 16. 08:10
 8/8 anonim ***** válasza:

ja,hát akkor mi a gond? Ne idegeskedj!

Hol csinálták neked azt a vizsgálatot amin azt nézik,hogy termel-e a szervezeted spermaölő anyagot?

2014. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!