Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől lehet megállap...

Hányadik héttől lehet megállapítani nagyjából biztosra 4D vagy 5D vizsgálaton a baba nemét?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

18-ik héten már biztosra meglehet mondani, ha a baba is úgy akarja. :)

Ekkor már nekünk is megtudták mondani 2D-s UH-n, majd most 31-ik héten is megnéztük 4D UH-n és nem tévedtek az előző vizsgálatnál sem.

2016. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 12 hetesen is 98%-ra megmondta a doki a genetikai ultrahangon(sima 2d uh), 14 hetesen 4D-n 100% lett már! :)
2016. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 27 hetesen voltam. Kislányt mondtak. Előtte a sima UH-n nem tudták meg mondani mert nem látták.. 28+2 hkm
2016. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4D UH-n a 12. hetin már mondták hogy lány, aztán 18. hetin rákérdeztünk hogy biztos-e, mondták hogy igen, az utolsón pedig már mi is láttuk hogy lány.
2016. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. okt. 17. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiúkat hamarabb látják (nekünk is 12. hetin (istenhegyi) elég biztosra mondták hogy fiú) de 16. héttől egy jó szonográfus biztosan tudja! (Mi Győrfi Mátyásnál voltunk 10. héten, kérdeztük mikor jöhetünk, ő azért mondta a 16. hetet, hogy biztosan ne kelljen visszamenni. Mondta hogy fiúnál hamarabb is lehet biztosra, de ugye ezt nem tudhatod előre, és ha nem akarsz 2x menni, nem érdemes hamarabb.)
2016. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!