Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet megállapítani h...

Hogy lehet megállapítani h melyik testrészét nyomja ki a baba? Én nem tudom megállapítani .30 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer voltam terhes, és soha nem tudtam pontosan mit nyom ki a baba, csak tippeltem. Uh vizsgálat után kicsit okosabb voltam, mert akkor nagyjából megtudtam hogyan fekszik, de bevallom így is sokszor csak tipp, hiszen ők még bármire képesek (pl. lábuk van az arcuk előtt...). :)
2015. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én abból tudtam, hogy tudtam hogy fejfekvéses és két kicsi púp volt a rekeszizmaim alatt sokszor(jobbra-balra, itt -ott)4d-n be is igazolták a gyanúm, hogy a kis talpai azok :)

a hasam közepénahogy gyomortájékon le a köldökig egy sávban ha simogattam a hasam, sokszor éreztem egy kemény sávot, az volt a kis háta :)


én ilyenekből tudtam

2015. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

Ugyan én elöször csak tippeltem,hogy "jajj épp a talpát nyomta ki" és simogatom:) Aztán a gyomorszájnál meg a kis popját éreztem:) Aztán elmentünk UH-ra és beigazolódott,hogy mit hol éreztem:) A popsiját nem volt nehéz eltalálni mert már fejvégű volt és így könnyű dolgom volt. Egyébként nem tudom,ráéreztem:)

2015. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a popsija, háta egy elég nagy rész, amikor kinyomja magát, a kisebbek a lábai. Én is 30. hétbe lépek holnap, de szerintem már befordult. Rugásokat oldalt érzem már jopár hete, elötte rugdosta hetekig a méhszájamat.. az nem volt kellemes..Msot a fejét nyomja már és a kezével tapiz lent..olyan minta simogatna:)szóval kizárásos alapon a nagy dudor a háta/popsija:))
2015. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!