Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora vetélésnél milyen a vérzés?

Kora vetélésnél milyen a vérzés?

Figyelt kérdés

Nyálkás? Milyen a darabos? Hogy néz ki?

Görcs nélküli?


Honnan tudom hogy vetélek vagy sem, a doki még a méhemben sem látta az embriot?


2010. ápr. 26. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sablonosan nézve a mensi is egyfajta "vetélés", hiszen a szervezet a nem megtermékenyült petesejtet löki ki. De ebből adódóan az állomásokon történő folyamatok is azok. (pl. nem tud jól beágyazódni a megtermékenyített petesejt, nem jó helyre ágyazódik be, túl vékony a hártya hozzá, túl vastag). Attól függ a vérzés erőssége, milyensége hogy mekkora a terhesség. Ha 2 hetes (nemrég ágyazódott be) ott valószínű nincsenek csomók, inkább mensiszerű vérzés, úgy a 4. hét tájékán már lehet görcs is, plusz csomósabb vérzés. Azonban van olyan is, hogy se görcs nincs , se vérzés mégis ott az elhalt embrió, ezért fontos a folyamatos uh. Ha ilyen van, sajnos mesterségesen, műtéttel távolítják el.

2010. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 8. héten volt vetélésem. Végig barnás maszatolásom volt, aztán mensi szerű vérzés nagyon apró darabkákkal, rá egy napra iszonyú görcsök és rengeteg vér, + öklömnyi alvadt vérdarabok.

Bocs nagyon gusztustalanra sikerült, de te kérdezted.


Amúgy még az erősebb mensi szerűre is at mondta a doki, hogy ,hogy még nem biztos, hogy elmegy (akkor még vert a kis szive)


Remélem minden rendben lesz nálad.

2010. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én decemberben vetéltem el 6 hetesen. Egy reggel arra keeltem,h. ömlik a vér. Sok sok alvadt vér távozott belőlem nagyobb darabokban. És iszonyatos nagy fájdalmaim voltak, 6 szem gyógyszer sem tudta levinni, az első nap. Meg belőlem távozott egy nagyobb darab nyálka is, olyan 5 cm. hosszú valami, színtelen volt, és olyan kemény. Szóval a wc. papírral piszkáltam,de nem jött szét. Én onnan tudtam,h vetélek, h. volt 3 pozi tesztem. A vetélés napján a doki megvizsgált, és nem látott már "semmit."
2010. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt 2 hónapban a nemvártkor pozitív tesztjeim voltak, amik napról-napra halványodtak és most 7, múlt hónapban 8 nap múlva meg is jött a vérzésem. Ha ilyen korai vetélésre gondolsz, ami gyakorlatilag csak kémiai terhesség, akkor nem sokban különbözik a vérzés a normális menstruációtól. Nekem kicsit erősebb görcseim voltak és 1 nappal tovább tartott.
2010. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem furi,h. ilyen gyakran vetélsz? Nem bántásból mondom!!! Milyen a vércsoportod? Nekem Brh-, és mikor elvetéltem, 6 hetesen, áldom az eszem, h. elmentem a dokihoz, mert ő erre fogta a vetélést, és ha nem kaptam volna erre injekciót, akkor az összes többi babám is elment volna. Lehet nálad is ez a gond! Nézesd meg magad.

A decemberben vetélős voltam.

2010. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam biztosan nem ez a probléma, mert A+ vagyok és van már egy kisfiam. Szerintem hormon gond lehet, nem tud a baba beágyazódni. Dokihoz mindenképpen megyek, múlt hónapban is voltam, akkor még betudtam véletlennek a dolgot, de egymás után kétszer már nem lehet az.

2010. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!