Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a josló és az igazi...

Milyenek a josló és az igazi fájások? Honnan tudhatom hogy már itt az idő?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták hogy ha langyos meleg zuhany után elmúlik illetve tudok mellette pihenni meg aludni akkor csak jósló.. De igazából nem tudom első babát várom 28+3 hkm
2016. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A jóslófájások kiszámíthatatlanok, rendszertelen időközönként jönnek, a hosszuk és intenzitásuk változó. A szülési fájások rendszertelenek először, de idővel elkezdenek rendszeresen és rövid időközönként érkezni, egyre intenzívebben.


Általában máshol jelentkeznek, a jósló leginkább a has alsó részén, közepén, az igazi fájás legtöbbször a hát, derék környékéről indul, és megy körbe a hason.


A jóslófájások akár maguktól is abbamaradhatnak, vagy ha valamilyen tevékenységet kezdesz vagy megszakítasz (pl.sétálsz és leülsz, vagy fordítva) testhelyzetet változtatsz. Az igazinál továbbra is maradnak az összehúzódások, erősödnek is, nem számít, mit teszel.

2016. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is feltettem es azt a választ kaptam hogy felfogom ismerni az igazi fájásokat :) és igazuk volt, tényleg fel lehet ismerni. A melegvizes zuhany tényleg jó. Ha akkor sem mulik el akkor igazi fajasok.könnyü szülést neked!
2016. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2016. okt. 19. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!