Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 30 hetes UH-n! A...

Ma voltam a 30 hetes UH-n! A dokim azt mondta harántfekvéses a babám! Tudok valamit tenni, hogy rásegítsem a fordulásra?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs módszer amivel rá lehetne venni hogy megforduljon ha Ő nem akar

de

van még ideje ne aggódj

2010. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek szülés előtt 1 nappal fordult harántból fejfekvésbe a babája, úgyhogy tényleg van még idő!
2010. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát 30 hetesen nekem is faros volt.Aztán 31 hetesen egyszer koponyavágű, a hét második felében megint faros.És most tarok a 33.héten, most már kéz hete koponyavégű.Már talán így is marad.Helye nem nagyon van már forgolódni:)Van egyébként, valami olyan módszer, hogy megforduljon, hogy négykézlábra kell ereszkedni, de a kezeiddel könyökölni kell, és a feneket magasra emelni.Mint a cicák.Aztán, hogy segít e azt nem tudom, de ezt már hallottam.Ha koponyavégű fekvésű akkor vagy a hasad jobb, vagy a bal oldalán érzed a rúgásokat, mert ott vannak a lábai.A fenekét meg a gyomorszádhoz dugdossa.De ne aggódj, biztosan megpördül még.
2010. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...Pár percig abban a pozícióban kell maradni azt nem írtam:)
2010. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a fiam vegig harantfekvesbe fekudt bennem aztan a szules elotti heten megfordult, megkellet inditani a szulest szilveszter napjan 8 orat vajudtam,nagyon eros fajasokkal csak a baba nem ment lefele megultrahangoztak es viszafordult harantfekvesbe vajudas alatt,mar magzatvizem is elfolyt azonnal megkellet csaszarozni!
2010. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor annyira még nem aggódom,de az orvosom nem sok jóval biztatott!Már 1 hetes nem mozdult át a harántból azt mondta,hogy ha fordul azt érezni fogom mert fájni fog,kicsi a helye!Remélem átfordul,bár ez az első szülésem és nem tudom mi lenne a jobb,bár azért a természetes úton szülés gondolom jobb lenne!Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 26. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:

az én első babám is végig haránt feküdt, a 38.héten fordult be.

ne izgulj, a legtöbb baba nagyon okos és tudják mit kell tenniük!

próbálj meg naponta fél órát teljes nyugalomban relaxálni- és a babára összpontosítani- és eljutattatni a gondolatidat hozzá. Mondogassad sokat neki, hogy még meg kell fordulnia! Eljut hozzá, hidd el.

Most második babát várom, 27.hétig fejfekvésű volt, utána 3nap múlva már faros, utána haránt és most a 32.hétre visszaforudlt fejfekvésbe! :-)

Tudnak alakítani!

2010. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát próbálok neki beszélni,de eddig még nem sok sikerrel jártam!Bízom benne,hogy még megfordul és nem akar nekem rosszat!:) Köszönöm a válaszod!
2010. ápr. 27. 10:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Na hari, hogy most írok, de végül sikerült befordulnia a kisbabádnak? Sajnos az én lányom is harántban van, félek, hogy császár lesz belőle! :( Köszi a választ!

2010. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült befordulnia szülés előtt 2 héttel,de császár lett belőle.Nem tágultam,de nem bánom a császárt.Már 3 hónaposak múltunk :)
2010. okt. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!