Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség esetén meddig...

Ikerterhesség esetén meddig van esély arra, hogy a harántfekvéses babák (mindkettő) megforduljanak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetesen?
2011. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 36 hetesen fordult meg, addig ellentétesen feküdtek. És 38 hetesen szültem őket. Ja amúgy kétpetéjűek és sima szüléssel születtek.

Császár miatt kérdezed? Míg ellentétesen feküdtek addig engem is riogatott az orvos, hogy amelyiknek lent van a feje az kijön simán a másikat meg ha nem tudja majd kézzel megfordítani akkor majd megcsászároz. Szerintem még a tieid is megfordulhatnak. Én szorítok neked.

2011. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szülés előtt három nappal mondta a doki hogy az egyik baba csücsül.Azt mondta semmi esélyem hogy beforduljon,mert már nincs semmi helye.Tévedett.Szülés előtt UH-n nézte már be volt fordulva.Igy sikerült simán szülnöm.

2011. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, arra voltam kíváncsi, hogy hány hetes korukig forgolódhatnak. Én még csak 24 hetes vagyok, kétpetéjűek és mindketten harántfekvésűek. Igen, a császár miatt kérdeztem. De azért megnyugodtam, hogy még van idejük befordulni.
2011. jan. 21. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!