Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen popsikrémet vettetek a...

Milyen popsikrémet vettetek a születendő gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Én megvettem a neogranormont de a védőnő azt mondta az nem jó hanem a bepanten kell. Azt is mondta hogy terpeszbetétes pelust is vegyünk mert az első két hónapig hordani kell majd neki. Szerintetek nincs ez túl lihegve? Ha nem indokolt akkor minek kínozzam vele szegényt? :(
2016. okt. 24. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Előre terpeszpelus fesleges, majd elég ha indokolt lesz. A lányomnál neoganormont, a fiamnál sudocremet használunk
2016. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kicsit fékezzen a védőnő... ilyen nincs, hogy KELL!!! Ha neked a Neogranormon volt szimpi, akkor azt vetted, ha nem válik be, akkor majd veszel mást. Van választék, hidd el. Az én választásom a Sudocremre esett, de ugyanúgy cink-oxodis popsikrém a Neogranormon, a Pezoderm védőkrém, a Naturland popsikrémjei, a gyógyszertári popsikrém, azt kensz a babád fenekére, amit TE jónak látsz és jónak tapasztalsz majd a használat során.


A terpeszpelenkát meg majd ortopéd szakember javasolja a gyereknek, lehetőleg miután már megszületett, mert ha jól értem a védőnő már a magzatnál megjósolta, hogy kell majd. Vicc kategória. A kisfiamnak kissé laza volt a csípője, csak tornáztatást javasoltak, többször voltunk UH-n, szakorvosnál, nem javasolták a pelust. Pedig többszörösen "veszélyeztett" volt, mert én csípőficamos voltam Pavlik-kengyellel, plusz császárral született a babám, ami szintén növeli a csípőproblémák esélyét. De mondom, a lazaság ellenére nem tetettek rá terpeszpelust, tornát és nagy terpeszes hordozót javasoltak. Tornáztattam és 5-6 hónapos korától időnként mei-taiban hordoztam, ha kellett, nem is kifejezetten a csípője miatt.

2016. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Húha, van gond.... a védőnőnél. Tényleg próbáld meg leállítani. Nálunk van Sudo, Neogranormon, Bepanten, gyógyszertári. Egyszer ez használ, máskor az használ. Legtöbbször a Sudot használjuk.

Te döntöd el, illetve majd meglátod, hogy a kisbabás bőrének melyik lesz jó.

Terpeszbetétes pelus persze, hogy nem kell, ha nem indokolt.

2016. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gyógyszertári kenőcsöt használtuk, amit a gyerekorvos ír fel. Nekünk nagyon bevált. Néha, ha szüksgesnek tűnt, akkor viszont a Bepanthen jött be jobban, mint a Neogranormon.
2016. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vettünk. Valamibem volt egy mini sudocream termékminta, az sem fogyott el 3 év alatt. Terpeszpelus sem kell, csak ha orvos elrendeli. Érdekes egy védőnő...
2016. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi is a gyógyszertári kikeverős popsikrémet használjuk amit a gyerekorvos ír fel, bevált nálunk is. A lányomnál amikor már szobatoszta volt de az oviban nem tudta rendesen megtörölni akkor soducremmel itthon bekentem ahol kicsípte a pisi és reggelre elmúlt a pirosság,

Terpeszpelus amíg nem indokolt, minek?

2016. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Popsikérm lényegében midnegy szerintem, majd kitapasztalopd, hogy melyik jó nektek. De nálunk fogzásig nem is volt rá szükség. Terpeszpelus meg nem kell elővigyázatosságból, főleg nem 2 hónapig. Nálunk volt gond és mégis csak 1 hónapig kellett hordani.
2016. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Még meg sem született és megjósolta hogy kell a terpeszbetétes pelus. Szerintem túl van lihegve. Úgy érzem hogy lesz még több probléma a jövőben.

2016. okt. 24. 13:02
 9/12 anonim ***** válasza:
En nem vettem popsikremet mert a dokija ad receptet.. popsikremre furdetore.. sokaig szeretnem hasznalni mert sokkal jobb neki , utana sudokremet fogok hasznalni.. terpesz pelust pedig nekunk nem mondtak hogy indokolt lenne ugy hogy nem vettem.
2016. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sudocremet használok születésétől. Terpeszbetétes pelust pedig nem használtunk egyáltalán,nem volt indokolt.
2016. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!