Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény részben fedi a...

Méhlepény részben fedi a méhszájat? Másnak is járt barnázással mozgás hatására ameddig el nem mozdult onnan a méhlepény?

Figyelt kérdés
És mennyi idő volt míg más helyzetű lett a méhlepény? Doki nem aggódik, de engem nagyon idegesít a barnázás. Aki utoljára nézett pihenést, tp. - t javasolt. Ezt tartom is. De ahogy mozgok egy kicsit már jelentkezik.

2016. okt. 24. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen fedte a méhszájat a terhesség elején, 2x volt emiatt kis mennyiségű vérzés. 1x volt talán, hogy mozgás után volt néhány csepp, 2-ik alkalommal viszont reggel mikor mosdóba mentem akkor vettem észre. 16-ik hétre felkúszott teljesen a fundusba a lepény, és azzal nem is jelentkezett többször vérzés. Barnázni egyáltalán nem barnáztam.

Ezzel azonnal veszélyeztetett terhesnek nyilvánítottak, melót is ott hagytam, és 3x2 magnesi citricit kell szedjek, plusz sok pihenés.

33 hkm

2016. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ha nem múlik a barnázás újra rákérdezek.


Kedves válaszoló, te mennyit mozogtál e mellett? Házimunka, bevásárlás ugyanúgy volt? Vagy tényleg csak feküdttél?

2016. okt. 24. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Első esetnél napi 10 órában dolgoztam, javarészt állómunkát végeztem, ezért is írtak ki tp-re. Utána viszont csak a házimunkát végeztem el, szépen lassan, pihengettem közbe, nem egyszerre sokat, meg a kisebb bevásárlásokat. Aztán amint mondták a következő UH-n hogy már nem fedi a méhszájat, hanem felkúszott a fundusba onnantól bátrabb voltam picit.


Ha a terhesség elején vagy még te is akkor esélyes, hogy nem fogja végig fedni a méhszájat, amint jobban elkezd nőni a pocak úgyis feljebb fog menni.

A barnázgatás viszont utalhat fertőzésre is, és jobb minél előbb említeni a dokinak!

2016. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb választ! A siettségbe lemaradt, h megeröltetés következtében elpattanhatott egy ér, mondta a doki... Ettől lehet a barnázás. Szerinte. Mert előtte az uh-n még nem ott volt a méhlepény. 19 hetes vagyok.
2016. okt. 25. 06:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is rajta volt, párszor barnáztam, nekem a szexet tiltotta meg a doki, és hüvelyvizsgálatot sem csinált amíg nem màszott fel, nekem is a 16-17.hét környén.

2016. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Úgy néz ki a barnázás megszünt este óta (kop-kop)

Tiltva van még: sport, házas élet, sétálgatás....

2016. okt. 26. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!