Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » " Gombaszakértők" tudnátok...

Piroska és a farkas kérdése:

" Gombaszakértők" tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok. Pàr hete volt életem első gombàs fertőzése, természetesen voltam dokinàl, kaptam kúpot, elmúlt. Teljesen zàrt volt a méhszàj. Tegnap enyhe viszketést éreztem, màra erősödött, bàr megközelìtőleg sem olyan elviselhetetlen,a folyàs sokkal kevesebb mint múltkor, mégis azt gyanítom h ez a szemét gomba visszajött. De úton vagyunk, holnap este tudom a kúpozàst kezdeni, és csütörtökre van időpontom az orvoshoz. Fogalmam sincs h a legutóbbi vizsgàlat óta nyílt - e a méhszàj,, de ha igen, akkor is lehet - sőt kell - alkalmazni a kúpot, ugye? Ès ha esetleg nem sikerül kikezelni vagy kiújul megint mire eljön a szülés ideje, akkor ez kizàrja a természertes szülést?
2016. okt. 25. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Tenyésztést kellene csinálni a dokival. Kiderüjön pontosan milyen gomba faj. Nekem candida lett a tenyésztés eredménye. Caneszten combit kaptam, meg kloid d 100 at.
2016. okt. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Második babámnál volt makacs gombás fertőzésem, több kúra Canestent beszedtem, de nem múlt el. Az orvosom azt mondta, nem írhat komolyabb gyógyszert a terhesség miatt, a gomba nem okoz felszálló fertőzést, így ez csak nekem rossz. Hüvelyi úton szültem. De gondolom, hogy orvosa válogatja, hogy ki hogy gondolja. A szoptatás alatt múlt el magától.
2016. okt. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szintén zenész. Szülés után a kislányomat azonnal vitték intenzívre és egy éjjel ott volt, antibiotikumot kapott. De kiderült, hogy hála Istennek nem is fertőztem meg, így az csak óvintézkedés volt.

A 36.héten csináltak tenyésztést neked?

2016. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak a 38. héten csinàlnak , de holnap mondom a dokinak a problémàt, szerintem akkor nem vàrja meg vele a 38. hetet .Ma egyébként nem viszkettemm úgy mint tegnap, fene se tudja mi van.

Köszönöm a vàlaszokat!

2016. okt. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!