Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valamelyikőtöknél olyan,...

Volt valamelyikőtöknél olyan, hogy leesett a hőmérséklete a ciklus végén mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Voltam már terhes (sajnos nem jól végződött...) akkor 36,8-nál már pozitív volt a teszt. Most viszont visszaesett 36,6-ra. Annyira bízom benne hogy nem fog megjönni....
2016. okt. 27. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem ha leesett sajna mindig megjött, egy és félévig hő-görbéztem. Aztán utolsó hónapban már alig-alig mértem mert lakás felújítás meg rengeteg takarítás volt, persze minden munka mellett. abban a hónapban talán egyszer vagy maximum kétszer lehettünk együtt. És pont akkor lettem terhes, kiis voltunk borulva mert még félig állt a lakás a festésben, így nagyon nehéz volt de muszáj volt befejezni a festést. (pedig 2 vetélésem is volt) féltettem a babát, de úgy voltam vele ha maradni akar akkor marad, hát akart maradni.
2016. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem elkezedd csökkenni, bár azért le nem zuhant, csak 37-ről elindult le, első nap 36,8, utána 36,7.. aztan mar nem is mértem, mert elkonyveltem, hogy ez a hónap is sikertelen lesz. El is határoztam akkor, hogy befejezem a figyelgetést és méregetést, mert kiborít. Két nap késésnél teszteltem, bár nem akartam, mert nem hittem, hogy van értelme, de úgy voltam vele, hogy itt egy teszt a fiókban, ellövöm. Még csak szívta fel a vizeletet, már erősen látszott a két csík. Annyira megdöbbentem, mint soha... most is a hideg futkos a hátamon, ahogy ra gondolok :)

Szerintem ez a homerozes arra jo, hogy tudd, volt ovu és kb mikor. Ennél többre nem lehet es nem is érdemes következtetni. Volt olyan honapom, amikor meg egyre csak feljebb ment a menzi közeledtével, mégsem lett baba. Ha néhány tizedet mozdul lefelé, az mèg simán lehet sikeres is - meg persze menzi is. Ez elég bosszantó dolog... mint a pms tünetek, amik baba esetén is tok ugyanazok, te meg halálra izgulod magad, hogy most akkor ebből mi lesz,.. tudom, milyen :(

Drukkolok!!!

2016. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos már pecsételek is :( Ez a ciklus is kuka :( Elegem van!!!!!!!!!! A válaszokat köszönöm!
2016. okt. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!