Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leesett a hőmérsékletem a...

Nina04 kérdése:

Leesett a hőmérsékletem a ciklusom 27. napján. Átlagos ciklusom 33 napos. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok volt már két vetélésem a másodiknál majdnem 1 évig próbálkoztunk mire összejött de sajnos nem maradt meg ennek 4 hónapja. Mérem a hőmet minden reggel majdnem ugyanabban az időben és digitális lázmérőt használok. Mivel kevesebb mint 1 perc alatt csipog mindig többször mérem egymás után. Szerdán volt 27. nap reggel mértem 36,4 et 36,5 és 36,7 et . Melyik értéket tartanátok helyesnek ? Nem tudom mit írjak a naptáramba.

2015. jún. 26. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el a hőmérőd használati útmutatóját!

Az enyém is hamarabb csipog, de az a csipogás csak akkor veendő figyelembe, ha fenékben mérnék. Egyéb esetben 3 percet kell várni vele, hogy helyes értéket adjon. Ez egy Omron. Lehet, hogy a tiéd is hasonló.


Egyébként a hőmérséklet leesése az ovut jelzi, nem a terhességet. Terhesség esetén az ovu után fennmarad a hő jó sokáig.

2015. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 percig kell mérni a hődet ahhoz hogy valós eredményt kapjál. Ha csipog nem baj akkor is várd meg az 5 percet.
2015. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lázmérő nevét pontosan nem tudom! De én úgy tudtam ha már felment a hőm és leesik akkor biztosan nem lehetek babás. Mert a hőnek fent kell maradnia nem szabad leesnie. Akkor ez így nem igaz.. ? Tehát én szájban mérem, beteszem aztán bekapcsolom csipogás után, "újra" mivel utána már nem mér ezért újra bekapcsolom. Ha jól értem ez így nem jó..! :(
2015. jún. 26. 12:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok ennyire buta csak már annyi mindent olvastam, hogy már nem tudom mit higgyek és mit ne!! :( Olyan nagyon szeretnénk már babát a férjemmel.
2015. jún. 26. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:

"De én úgy tudtam ha már felment a hőm és leesik akkor biztosan nem lehetek babás. Mert a hőnek fent kell maradnia nem szabad leesnie. Akkor ez így nem igaz.. ? "


Nem ugyanezt írtam?

2015. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De , hogy lehet ovum a menses előtt 6 nappal?
2015. jún. 26. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy, ha ez a ciklus hosszabb mint az átlag.

De ha nincs terhesség, akkor menstruációkor (előtte kicsivel vagy miután megjött - egyéni, kinek hogy) is leesik a hő.


De kár ezen filózni, hogy neked most melyik, mert a hőadataidból úgyse tudjuk eldönteni, mert nem jó a lázmérőd és/vagy rosszul mérsz.

A hőt ébredés után késlekedés nélkül rögtön meg kell mérni, nincs idő többszöri mérésre, a sokadik már nem jó illetve lehet, hogy nálad már az első érték se, ha ilyen "még mérés előtt önmagától kikapcsoló" lázmérőd van csak.

2015. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En ezert nem szeretem a digi lazmerot. Amint egy picit el kezd merulni az elem, tok pontatlan lesz.

Rendes, higanyos homerovel 14 percig honaljban teljesen pontos es megbizhato eredmenyt kapsz.

2015. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NEM hónaljban kell az ébredési hőt mérni!
2015. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Tudom, hogy a baba-mama blogok azt skandaljak, hogy digivel nyelv alatt, de hidd el, hogy kiprobaltam mindket lazmerot (digi es analog) mindenhol (nyelv alatt, huvely, vegbel, honalj), mindenfele intervallumban (1, 5, 10, 14 perc) hosszu honapokon keresztul.

A ''higanyos 14 percig honaljban'' messze a legjobb es legmegbizhatobb gorbet rajzolta. Egy ilyen ciklusban estem teherbe kesobb.


33 hkm

2015. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!