Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közti pecsételő vérzésem...

Közti pecsételő vérzésem volt, csak egy kis maszatolás. Viszont pont félidőben. Ez most egy kicsit bekavart mert babát szeretnénk, próbálkozunk is. Ilyenkor a rendes menszesztől számoljam a ciklust vagy a pecsételős közti vérzés első napjától?

Figyelt kérdés
Szeptember 16-án volt rendes menszeszem viszont okt.3-án kezdődött pecsételő vérzés,de inkább maszatoltam.6napig tartott.Közben nagyon fájt a hasam főleg az utolsó 2napban.10-én elmentem nőgyógyászhoz,csinált uh-t is,de szerencsére semmi kórosat nem talált.Viszont azt mondta,hogy még lehet terhesség mert pont az aktuális termékeny napokon próbálkoztunk.Aggaszt ez a közti maszatolás.Most akkor az október 3-i maszatolástó számoljam a ciklust most már?Ilyen még nem volt és már nem tudom honnan számoljam a ciklusomat.3-4 napja nagyon fájnak a melleim és folyamatosan szédülök..esetleg ez lehet korai terhesség?Tesztet csináltam 3napja,negatív lett sajnos.Akinek volt már ilyen jellegű tapasztalata kérem írja meg.Mikor érdemes dokihoz mennem leghamarabb?

2016. okt. 30. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet beagyazodasos verzes is. Nekem is volt. Sot! A szokott(nem vart) idoben meg is jott, DE nem elenk piros verzessel, hanem ott is csak maszatolt. Ekkor csak a mellem feszult, mas tunet semmi. Erre 1 hettel ra csinaltam tesztet, pozitiv volt. Mentem dokihoz is kb. ra 4-5 napra, 6 hetes volt a magzat, szivveressel!

Sok sikert!

2016. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rendes menses mindig elenk piros verzessel jar!

Utolso voltam.

2016. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmmm...köszönöm a vålaszokat.Viszont akkor amit tesztet csinåltam pėnteken,mår pozitívnak kellett volna lennie..azėrt mėg remėnykedem.:)
2016. okt. 30. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!