Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyöngyösi kismamák a 18 hetes...

Gyöngyösi kismamák a 18 hetes uh-án nektek miket mért a doki? Máshonnan is érdekelnek az eredmények .

Figyelt kérdés
én ma voltam és annyira ficánka volt hogy valamit még akart a doki nézni és nem bírta a sok mocorgása miatt egy másodpercre se állt meg
2010. ápr. 27. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én nem gyöngyösi kismama vagyok,de ott dolgozik egy rokonom és a 18.heti uh-t ott csináltattuk,mert magas lett az AFP-m és azt hittük baj van!

Nekem mértek BPD-t,TAD-ot,FL-t!Meg megnéztek 4D-ben is!(Ott tudtuk meg,hogy kicsi lányunk lesz):)

Jó babavárást!

31hetes kismama!

2010. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi nekem is ezt a 3-at mérte de még akart nézni valamit nagyon érdekes volt piros és kék kis foltok vibráltak nem akartam megzavarni a dokit a kérdésemmel hogy most mit is akar mert kicsit bosszantotta hogy nem hagyja magát a babócám azt mondta hogy más pici ilyet nem szokott persze vicces volt nem volt goromba csak láttam rajta hogy ezt még nagyon akarná tudni hogy ott okés minden
2010. ápr. 27. 19:02
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és persze még várom más kismama eredményeit is hátha tudja valaki hogy mik voltak azok a kis színes vibrálások
2010. ápr. 27. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!