Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes 4d-s vizsgálaton...

Timszy25 kérdése:

20 hetes 4d-s vizsgálaton mennyire biztos a baba neme?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok és most voltunk 4d-s ultrahangon ahol 100%-ra mondták hogy kislány lesz meg persze láttuk is.Kérdeztem a hölgyet mennyire biztos azt mondta 100% hogy ö csak akkor mondja ha tényleg biztos benne.A köldökzsinór se volt ott ami bezavart volna.Szerintetek?Volt már valakinek esetleg ellenpélda hogy mégis kisfiú lett?
2016. okt. 30. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

4D ultrahangon te is láttad, hogy teljesen jól látható, hogy mije van. Nem fog később nemet váltani, ne aggódj!


Sima UH-n van olyan, hogy nem látszik rendesen, esetleg takarja, stb, és nem mondja biztosra a doki, hogy mit látott.

Barátnőm is most rakott fel képet a netre, és teljesen egyértelműen látszik a kukija. :)

2016. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Ti is láttátok, akkor mi a kérdés? Ha ennyire biztos benne, akkor nagyon kevés a valószínűsége, hogy eltévesztette.
2016. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég sok helyen olvastam hogy kislányból később lehet még kisfiú:)))
2016. okt. 30. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha mutatta az orvos, és ti is láttátok, hogy kislány akkor 20.hét után nem vált nemet. :)

20.héten pedig ha már megmutatja magát, az több mint valószínű, hogy úgy is fog kibújni.

2016. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sima UH-n a 18. héten megmondták 100%-ra.

Egyik lányomból sem lett fiú. :) (Pedig van már három)


Egy szonográfus, aki napi 8 órában ezt csinálja, nem szokta ezt elszúrni. Egy nődoki, aki esetleg napi 2 Uh-t csinál átlagban, és nincs szonográfusi szakvizsgája, na ott lehet bizonytalanság...


De 4D-nél nem tudom elképzelni.

2016. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Elég sok helyen olvastam hogy kislányból később lehet még kisfiú:)))"


És mit gondolsz, menet közben nemet vált? Nagyon ritka az, hogy eltévesztik. Ha rendesen mutatja magát a baba, és biztosra mondják, akkor az nem fog változni.

2016. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!