Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi enyhe görcs normális...

Alhasi enyhe görcs normális 35hetesen?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 35.hetemet,és reggel történt fura dolog nem tudm eldönteni bepisiltem vagy a,vizem fojt el.Bocsánat de elsö babás vagyok és erre keltem.Nem,sok volt és valoban kellett pisilnem.Napközben figyeltem van e szivárgás,de nem tapasztaltam,ahogy eddig sem .Gondolom a szivárgás azért észrevehetö mennyiség nem?A lényeg hogy két hete állandoan hetente ctg re járok mert volt egy,visszatartásom.Most reggel ota kissé,lejjebb érzem a,baba,ficánkolását és a ctgn is látszódtak fájások,keményedések.4-5 percenként.A méhszáj 2111 értékü tehát nyitot.Normális lehet ha kicsit fáj a,hasam az,egéssz.Illetve a,nyomásérzet lent.Plusz a tanácstalanságom oka az hogy állitolag a,fájásokat hátul derékból érzed és rendszeresen.Én elöl alhasbanés csipötájt érzek görcsöcskéket fájdalmat.Ga fekszem semmi bajom nincs a bébi folyamatos fészkelödésén kivül.Meg a,keményedéseken kivül.Elsősorban azoktol várok egy kis utmutatást aki szült már.És,tapasztalt,nem azoktol akik hülyének néznek és azt üondják miért is van orvos.Hivogassam 5percenként.Kétszer voltam,korházban nem lettem okosabb.Ugyhogy aki sablon,szöveget akar irni az inkább ne irjon.Azokra a tapasztalatokra vagyok kiváncsi amiket mások akik szültek átéltek,higy megnyugodjak nincs baj.Vesztettemmár el babát a remek egészségügy miadt.Köszönöm
2016. nov. 1. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sablon, amit írok, akkor bocs. De menj be mindenképpen a kórházba, mivel volt már visszatartásod és sokszor nehezen lehet eldönteni, hogy víz vagy folyás volt. Ha nem víz, akkor jó. Ha viszont víz volt, akkor fertőzés veszély van, ami akár halálos is lehet a kicsire nézve.

Hidd el, hogy senki nem fog bántani azért, mert inkább biztosra mész. Olvastam itt egy anyukát, aki mesélte, hogy a kórházban derült ki, hogy már elfolyt a víz és ő nem vette észre. Sok sikert!

2016. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.szerintem is inkább Menj be.írj hogy mi van veletek?Megkérdezhetem mi történt,hogy vesztettél babát?
2016. nov. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.A babát pont a korházba járással vesztettem.Bementem minden egyes nap az ügyeletre és minden egyes nap hazakükdtek.Minden rendben kicsit vérzik de semmi baj.Ez volt a motto minden nap.Ezért irtam hogy menj korházba sablon szöveget nem szeretnék.Valoban igazatok van már kétszer voltam korházban három doki nézett.Mindhárom mást mindott.Szedtem gyogyszert 16000 fehérvérsejt számra.Ma voltam laborban ismét.Holnap control dokinál.Egyenlöre ennyit tudok.
2016. nov. 2. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a második babával szivárgott a magzatviz. Nem vettem észre, a tisztasági betét felfogta. A 37 héten egy sima uh-n derült ki, hogy alig van magzatviz. Aznap megszületett, szerencsére teljesen egészségesen, de lehetett volna baj.
2016. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizshálat.A 35 hét helyett 33 hetes és 5 napot jelzett az uh.Magzatviz normál mennyiségü az antibiotikum kura után is tovább emelkedett a fehérvérsejt szám.16000 röl 19000 re.Holnap ctg vizelet vizsgálat ha az sem mutat semmi gyulladást akkor nem tudni mi okozza.Azt mondta a doki ha tovább emelkedik akkor nem engedik hordani a terhességet tovább.Máshol is olvastam hogy magát a babát érzékelte problémának a test.Lehet nállam is ez a helyzet.Valaki ezzel kapcsolatosan? Tapasztalat?
2016. nov. 3. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Basszus, nagyon sajnálom! Létezik ilyen, amit írtál, itt is olvastam már ilyet. Ilyenkor a legjobb a császár, mert életmentő mind a kettőtöknek. Majd írj, hogy mi volt, drukkolok!
2016. nov. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!