Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány szinte alig...

Nagyon halvány szinte alig látható 2. csík terhességi teszten is pozitív eredmény?

Figyelt kérdés
Akkor is pozi ha halvány? 3 nap van a menstruációmig még. időn belül kb 2perc vagy annyi se megjelent a 2.csík de olyan halvány hogy éppen hogy látni. szerintetek? volt már valaki igy,és terhes volt?

2016. nov. 2. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Feltudod tölteni.
2016. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3 nap múlva kiderül

te vagy a beágyazódásos?

2016. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
?* :)
2016. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
beágyazódós? :D nem értem :) sajna nem tudom feltölteni iszonyat halvány ha fotózom szinte semmi nem látszik :/ de én élőben látom csak tényleg annyira halvány hogy nem tudom most ez mit jelent :/
2016. nov. 2. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:

A halvány pozitív is pozitívnak számít.

Nekem is halvány volt, igaz nem annyira, hogy alig látszott. Ha nem jön meg a várt napon, másnap tesztelj újra.

Hétvégén már a 35.hétbe lépünk. :)

2016. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd pozinak, hiaba latod. Inkabb konyveld el negativnak, tesztelj 2nap mulva es, ha jol lattad positivan fogsz csalodni, ha nem akkor meg legalább nem èlted bele Magad! :)
2016. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) igazából kicsit örülök de még nem élem bele magam mert 2 tesztet csináltam és mindkettőn ott van extra halványan a 2. csík. kb 2 nap múlva tesztelek újra,remélem erősödni fog :) igen én vagyok,egyébként tünetem még mindig semmi. bár két napja volt barnás folyásom de kb egy borsószem nagyságú és ennyi . azóta se
2016. nov. 2. 15:07
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]


itt a mai teszt ezen már talán látszik valami

2016. nov. 3. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!