Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vilagosbarna folyas terhesen?

Vilagosbarna folyas terhesen?

Figyelt kérdés

7. Het vegen jarok eppen, ma azt tapasztalom, hogy vilagosbarna folyasom van, enyhe szinu szoval nem az az eros suru barna.. Eddig feher volt vagy picit sarga. Ez normalis? Holnapra vagyok visszahivva, de csak ultrahangra..

volt valakinek hasonlo??


2016. nov. 3. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp emlits meg a dokinak, és vegyen le kenetet, lehet, egy kis fertőzésed van.
2016. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztegetni akarlak, de az én dokim azt mondta ha barna az vér. És akkor azonnal menjek ügyeletre. Én is barnáztam a 8.héten,kaptam progipótlást és el is múlt. 17hkm
2016. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
barna az alvadt vér, vérzés nem normális terhesen. nyomás a dokidhoz!
2016. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet ilyen barnazas, szimplan csak azert, mivel a szervezeted emlekszik arra, hogy jelentkezni kellene a menszeszednek, ezert van valami ahhoz hasonlo, valaki honapokig menstrual még a terhesege alatt.


Viszont hormonhiany is okozhatja!!! Igy inkabb jobb nagyobb jelentoseget tulajdonitani neki! Elso terhessegnel nagyon megijedtem, a biztonsag kedveert sargatest hormont kellett szednem a 12. hetig, hogy nehogy elmenjem a baba. Nekem is kb. 8 hetesen lehetett, utana 2 hetente jartam kontroll uh-ra!

2016. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 7 hetes vagyok és tegnap el kezdtem barnázni. Én nagy dózisban kapok utrot, azt mondta az orvos, h ekkora terhességnél magnéziumon, utrogestanon és pihenésen kívül mást nem lehet tenni.
2016. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj sokat! Nekem mint kiderült a méhlepény logott rá a méhszájra. Pihenést irtak elő meg tilos a szex. Sokat feküdtem volt hogy csak vcre keltem fel. Ha valamit mozogtam rögtön jött ez abarna folt. Azt hiszem kb 2 hétig feküdtem aztán elmult. Még főzni sem főzhettem takaritani is a párom takarított.
2016. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen 2* rózsaszín pecsételés. A doki nem látott semmit, szoptatás miatt hormont nem kaphattam, sok pihenést mondott. SZerencsére semmi bajom nem lett. Ügyeletes orvosnál voltam, mire a sajátomhoz eljutottam már minden rendben volt, így ő problémamentesként kezel. Most 33+1 hkm vagyok, azóta sem volt ilyen gondom, viszont most már többször keményedek, gondol a szervezetem lassanként készül a nagy napra.
2016. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kérdező?
2016. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Jól vagyunk, az orvos egy 5mm-es hematómát talált, most feküdnöm kell plusz gyógyszer!! Hála Istennek "jó" helyen van ha lehet ilyet mondani és pici is! Remélem minden rendben lesz.

2016. nov. 15. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!