Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el a 3. babát?...

Hogyan mondjam el a 3. babát? Pont apa születésnapja lesz, arra gondoltam, akkor mondanám el. Megható ötleteket keresek. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet a baba nevében. "Drága apa".. stb., a többi rád van bízva. Aztán tedd egy szép borítékba és add át neki a nagy napon.
2016. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Csomagold be a pozitív tesztet egy dobozba, mint születésnapi ajándék. Vagy teszt helyett lehet UH kép is, ha azon túl vagy már esetleg, és mellé esetleg egy kis zoknit, vagy kis rucit.
2016. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kevésbé sablonos voltam. Ráírtam az első gyerek pelusára,hogy: apa!nagytesó leszek! és hogy kb mikor :) aztán mikor tisztába kellett tenni megkértem.volt döbbenet :)

Eredetileg a bodyjára akartam vasalni matricába,de nem tudtam várni hogy ezt kivitelezzem

2016. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó, nálunk is így volt, bár én a szülinapján mármajdnem 2 hónapos voltam, de megvártam. Szóval én tortát sütöttem neki, amire marcipán kiscipőket tettem illetve ráírtam, hogy "boldog születésnapot apa". Volt nagy meglepetés. :)
2016. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!