Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4. Napja megállás nélkül...

4. Napja megállás nélkül rugdos a kicsi a pocakomban. A nap 24 òrájá bòl 23,5 felet úgy hogy már 3. Napja nem aludtam miatta . Mit javasoltok? Esetleg egy uh a korházban?

Figyelt kérdés
Ma màr reggeltől màr fàjt amekkoràt rugott. Tudom azt szoktàk mondani, addig jò amìg rugdos ès eleven. De ez valami màs. Nem èrzem megnyugtatònak. Mit javasoltok? Kimenjek a picit meglesni ultrahangon a korhàzba? Akik èrdemben nem tudnak hozzà szòlni kìmèljenek. Köszönöm
2016. júl. 13. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem hangzik túl jól, mert ők odabenn még bőszen alszanak. Menj be, remélem komolyan vesznek. Hány hetes vagy?
2016. júl. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen periódus, már fájt tőle mindenem. Hányadik héten vagy? Mert a 28-30. hét között szokott ez lenni. Meg nem lehet, hogy most faros, és meg akar fordulni? Ha majd kevesebb lesz a helye, akkor nem bír ennyit és ekkorákat rugdosni. Mondjuk nálam akkor már nem rugdosott, hanem folyton kinyomta magát, azt hittem szétszakadok. De minden rendben volt végig, szép hosszú baba lett.
2016. júl. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ebbe a nagy melegbe napközbe 5percet nem alszik. Éjjel nem tudom,mivel alszom,de volt már hogy rá keltem fel. 27hetes vagyok ,szóval nekem még nem fáj,mert nem akkora. Lányommal rossz volt már a 36.héttől,mert a magzatburok kicsi volt,a köldökzsinór meg rövid a baba méreteihez képest,ezt a doki mondta.
2016. júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon aktív a napokban. Aludni tudok de ha felébredek érzem h mocorog.
2016. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 hetes vagyok mèg csak. Èpp ezèrt lepődtunk meg hogy ezt csinàlja . Mèg ilyem korai terhessègnèl nem igazàn jellemző ahogy olvastam. Farosak vagyunk a 16. Hèttől kezdve :) Akkor fordult meg a pocakomba de olyan figuràt öltve, hogy nagyon morbid volt :) arra keltem akkor reggel hogy szètszakìtja a hasam belülről :)
2016. júl. 13. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvastam egyszer olyanról itt hogy a kismamanak a babaja azért ugrált annyit mert a nyakara tekeredett a köldök zsinór és az miatt kínlódott. Én meg nézetném.
2016. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, az elmúlt 3 napban és ma is annyit mozog, hogy az nem igaz, kb semmit nem alszik. Este mondjuk nem zavar, hogy mocorog, úgy is alszok. 2 napja volt uh, minden oké vele, szerintem ez a meleg az, ami miatt így be van indulva minden hasonló korú baba.
2016. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!