Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetéles utan ki mennyi időt...

Vetéles utan ki mennyi időt várt újabb teherbeesésig? Akik nem bárták ki a 3om honapot mi a tapasztalag?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Saját jól felfogott érdeked várni, regenerálódik a méh stb..
2016. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen es olyan eset is az ismeretsegi korben.

Van, aki ujra elvetel, mas terhes marad.


Esszeru es logikus varni 2-3 honapot!

2016. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem eleve 2 hónapot mondott a doki. 8 hetes spontán induló vetélés volt műtéti befejezessel.

Az első mensi után nem védekeztünk. Úgy voltam vele, ha készen áll ra a szervezet, lesz újabb terhesség. Még egyszer jött meg, a harmadik ciklusban lettem terhes.

22 hetes vagyok, minden rendben. Semmit nem csinálok másként, mintha nem is lett volna a vetélés. A terhesgondozásom is ugyanolyan. A méhszáj normális, zárt. Hormont a terhesség elején sem kaptam.

Ne aggódj, minden rendben lesz!

2016. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2ciklust mondott az orvosom 9.hétben volt művi befejezés nem volt szívhang, most 10hetes vagyok és minden rendben van
2016. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi 1 ciklust vártunk, utána nem védekeztünk...

A veszítés után 3 hónappal estem teherbe, most 16 hetes vagyok :)


Én szedtem progeszteront első 13 hétben.

2016. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit megnyugodtam! Feltem hogy korai én 2ciklus után estem teherbe!
2016. nov. 4. 17:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Igaz om ciklust mondot nekem az orvos de kb másfél hét volt hátra hogy ujra megbetegedjek!
2016. nov. 4. 17:20
 8/10 A kérdező kommentje:
3om
2016. nov. 4. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szedni kell utrogestant

#4-es#

2016. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig csak terhes vitamint szedek még csak most megyek orvoshoz majd miderül hogy ő mit javasol a tivábiakban!
2016. nov. 5. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!