Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon rosszat teszek, ha...

Nagyon rosszat teszek, ha egészen a teherbeesésig alkalomadtán vagy 2-3 naponta elszívok 1 szál cigit?

Figyelt kérdés

Eddig se voltam nagy dohányos, sokáig napi 1 szálat szívtam, volt, hogy napokig nem is cigiztem. Gyereket tervezünk, így elhatároztam, hogy leszokok erről a kevésről is, szilveszter óta nem dohányoztam. Az első napok nagyon könnyűek voltak, alig jutott eszembe. Utána elkezdem a melót, stressz, elkezdtem egyre jobban kívánni. Ma már ott tartottam, hogy egész nap alig tudtam másra koncentrálni, annyira kívánam. Lementem a boltba és vettem egy dobozzal. Nagyon jól esett elszívni egy szálat, pedig közben bűntudatom is volt. Most még biztos nem vagyok terhes, épp menstruálok. Ha egészen a teherbeesésig elszívnék néha egy szálat az nagy baj? Természetsen pozi testz után már nem fogok egyet sem szívni, de az más lesz, akkor már tudom, hogy miért nem cigizek, képtelen lennék kisbabával a hasamban rágyujtani, ez biztos.

Szerintetek nagyon rosszat teszek ezzel?


2015. jan. 16. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj, ha még teherbe esés előtt ennyire csökkented az adagodat. van aki napi 1doboz cigit szív terhes lesz majd leteszi (vagy nem). én kb napi fél dobozzal szívtam terhesség előtt, még csökkentenem sem volt erőm, de mikor pozit teszteltem nem gyújtottam rá amíg szoptattam, utána sajnos visszaszoktam, de ez már az én egészségemet rontja,.
2015. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én napi 1-3 szálat szívtam el mikor kiderült, h babát várok (akkor persze letettem, és évek teltek el mire visszaszoktam), nem volt tervezett, így nem is tudtam rákészülni meg leszokni, borzasztó lelkiismeret furdalásom volt, de semmi baja nem lett a lányomnak hál istennek!
2015. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, eleve nagyon keveset cigizel, és ha a teherbeesés után teljesen abba is hagyod, akkor nem lesz semmi gond.

Én napi egy dobozzal szívtam, és nem terveztük a kisfiamat, szóval nem is volt róla szó, hogy előtte abbahagynám, de amikor pozitívat teszteltem, rögtön abbahagytam. Most hét éves, és makk egészséges, amúgy meg időre született, normális súllyal, szóval semmi olyan gond nem volt, amit a terhesség alatti dohányzás számlájára lehetne írni (pláne, hogy terhesen nem is cigiztem, csak előtte).

2015. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Rakd le most, mert utána a babának okoz rosszat az elvonási tüneted, a stressz. Egyébként is 6 hónap kell a kiürülésnek.
2015. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!