Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz közérzet terhesség alatt?

Rossz közérzet terhesség alatt?

Figyelt kérdés

10hetes kismama vagyok és ma nagyon rossz közérzet fogott el, nincs panaszom ezen kívül ez elmúlik más is volt hogy előjött

Reggel még jó hangulatú voltam délutántól meg rossz kedv feszültség és olyan fura rossz közérzetem lett... Ez az első ilyen érzésem


2016. nov. 4. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Normális és elmúlik. Aztán majd visszajön megint, de ne aggódj az is elmúlik...

Bármi okozhatja, sőt megesik hogy nem is okozza semmi, csak jön azt kész...

Amúgy lehet van valami a levegőben, én a 40.hétben vagyok, ma végig bőgtem a délelőttöt, fáradt vagyok, betegség érzetem van meg minden bajom...

Kitartás!!!

2016. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hormonok miatt mindenféle hangulatok, érzések fognak jönni még. Én is egyik nap világvége hangulatban vagyok, másnap repkedni tudnék. Persze, attól is függ, hogyan érzem magam fizikailag.

Ez normális. Szegény férjemnek nehezebb, néha azt gondolom :))

2016. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is van betegség éreztem, az én párom is meglepődött egyik percről a másikra jött, volt a terhesség előtt Missed ab szívhang nem volt, de most nem érzem hogy baj lenne itt már volt szívhang, előzőnél elég erős görcsöm volt éreztem is hogy valami baj van ezt most nem érzem nem görcsöl a hasam csak ritkán és gyengén és terhes tünet is elég erős, csak olyan rossz ez a furcsa érzés.... Ilyen kedvetlen nem mostanában voltam...
2016. nov. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!