Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinrezisztens kismamának...

Inzulinrezisztens kismamának milyen ételeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy éve szedem a merckformint, és tudtam tartani a szénhidrátdiétát. Zöldségeken, húson és zabpelyhen éltem, változatos ételeket készítve ezekből. Most nagy bajban vagyok, mert minden eddigi bevált kajától undorodom, öklendezem, és bármennyire akaratos és szívós vagyok belebuktam az étkezésbe. Pedig most sokkal nagyobb a tét mint eddig. Enni muszáj, de csak a sültkrumplit, pogácsát, ropit, kekszet, gyümölcsöt tudom megenni, pedig ezt nem is lehet. Ha rágondolok, hogy ezeket nem ehetem, akkor inkább semmit nem eszek. Mindkettő rossz. Tudnátok valamit ajánlani?
2016. nov. 5. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejet, cukrot, lisztet,krumplit,rizst, tésztát, teljesen felejts el.. Csak teljeskiörlésű dolgokat egyél. Egyébként meg azt mondják mindent szabad csak mértékkel. 31 hkm
2016. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Nekem is volt egy ilyen időszakom a terhesség alatt, pár hétig csak a tejberizs meg a sültkorumpli. Jahhj...szerencsére aztán elmúlt. Asszem a 12-20 hét között volt valahol ilyen agymenésem. Az utolsó hónapokban már ugyanúgy ettem mint előtte.


Addig is próbálj meg teljeskiőrlésű kekszet, meg olyan gyümölcsöket enni amit lehet. Szerintem a ropi sem vészes, van abból is teljeskiőrlésű tönkölyös is. Kitartás és kis önuralom, pár hét és minden visszaáll!


Szedjél vitamint, vitaminhiány is okozhat hülye ételek utáni vágyat.

2016. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zöldségekből és zabpehelyből tudtad fedezni a napi ch mennyiséget? Most nekem úgy tűnik azért kívánod ezeket mert szénhidrátban gazdagabbak, a szervezetednek nem elég az ami eddig a zöldségekből és zabból bejött.
2016. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél tk. kekszet és tk. ropit.
2016. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a 12.hétig lesz ez az émelygős dolog..Addig valahogy ki kell bírni.
2016. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!