Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán nőgyógyászt...

Dark Angel1987 kérdése:

Nyíregyházán nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első babánkat várjuk, és nem tudom, hogy sztk vagy magándoki.Ha magándoki, akkor mégis ki? Ahogy hallom 10-15 ezer/ vizsgálat, és sokan pl 2 hetente visszahívják a kismamát teljesen feleslegesen. Ha valakinek vannak infoi konkrét árakkal, ne tartsa magába :)
2016. máj. 31. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dr Angyal Gézánál szültem (az új utcán van a rendelője), nála 12 ezer a terhesgondozás és havonta hív vissza. Elég sok gond volt a terhességemmel, elején barnáztam, a végén a magzatvíz volt kevés, bármikor elértem telefonon, a végén a kórházban csinált UH-t elég sűrűn, a szülésnél mondjuk egyik sem áll ott vajúdás közben de sűrűn nézett rám és a kitolásnál ott volt, aztán naponta nézett rám az osztályon is. Én a következő babát is nála fogom szülni. A legbutább kérdéseimre is normálisan válaszolt egyébként. Mindig sok kismamája van, a rendelő tele szokott lenni, szóval járnak hozzá páran, ha szempont magánrendelésen, hogy hamar bekerülj, akkor a rendelőben a többi orvosról is jókat hallottam.
2016. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En Lesko Tibornal szultem programozott csaszarral. Nala a vizsgalat 10ezer alkalmankent, nem hivott be 2 hetente. Hozza is rengetegen jarnak. Kicsit nyers a modora, de ez engem nem zavar, mert gyors, nem huzza az idot, nagyon okos, a mutet siman ment, a hegem mar alig latszik, szovodmenyem nincs. 11 honapos a fiam. A szulesre nem mondott osszeget, ugymond nem kert penzt, ram bizta, igy 50-et adtam neki utana.
2016. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Volt mindkét dokihoz szerencsem sajnos ők nem az en embereim.:(
2016. máj. 31. 15:06
 4/13 anonim ***** válasza:
En Pethő Györgyöt ajanlom. O is ott rendel,ahol Angyal. Ugyanugy 12e nala is egy vizsgálat. Az elejen csak hat hetente kell menni, kb a felidotol havonta hív vissza. Nagyon kedves, türelmes es alapos! Minden nap bejott hozzam a szülés utan is.
2016. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dr. Pósz Zoltánt ajánlom, nála 10.000 a terhesgondozás, 4 hetente hív csak, lelkiismeretes és nagyon lelkes orvos.
2016. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is Pethő Györgyöt ajánlom. Engem császározott már kétszer, de csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.
2016. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ivanovics Bélárólm vélemény esetleg? Pethőt én is szeretem, de egy ismerősöm azt mondja 15e lett egy vizsgálat már :(
2016. jún. 1. 16:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Én Dr. Molnár Balázst ajánlanám :) nagyon jófej doki, alapos és segítőkész. 10 ezer a terhesgondozás, 4 hetente hív vissza
2016. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ivancsót is jónak mondják, az orvosom helyettesítője, egyszer voltam nála 10.000 Ft/alkalom.
2016. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ivancso a szimpatikus nekem is. Szülés mennyiben mozog nála?
2016. jún. 7. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!