Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vízesfolyás terhesen?

Vízesfolyás terhesen?

Figyelt kérdés
24 hetes terhes vagyok Kb 16 hétnél vettem észre; vett kenetet az orvos mert hol vízes hol sárgás , nem talált semmit de uh ra mondta h menjek azért de ott normál magzatvíz volt de mostanra nagyon felerődődött valakinek hasonló folyása volt ?

2016. nov. 6. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetes, ne aggódj.

Én is megijedtem, nekem is van amikor vízszerű, de megnyugtatott az orvos, és azt mondta ez normális.

A hormonok játszanak, és azért ilyen.


35 hkm.

2016. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt lactofeelt ajánlott, nem volt semmi bajom, megvizsgált. Először 16 hetesen aztán rosszabb lett és 19 hetesen megint de azt mondta semmi bajom. Bő vizes folyás volt nekem is. Egyébként a végéig kitartott de az utolsó hetekben olyan durva lett, hogy 2x használtam magzatvízszivárgást jelző betétet.
2016. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte végig vizes folyásom volt, és hasonlóan, mint az előző válaszolónak, a vége felé olyan sok, hogy én is magzatvizet vizionáltam, de szerencsére nem az volt. Végül a 42. héten szültem, egy teljesen egészséges kisbabát, most hét hetes :-)
2016. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak kicsit megijedtem mert még hasonló soha nem volt azt olvastam ugyan hogy a harmadik trimeszterre nagyon bőséges folyás de így megnyugodtam hogy nem csak nekem van
2016. nov. 6. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 14 héttől van bő vízszerű folyásom, betéten megszáradva sárgás. Először nagyon megrémültem, azt hittem magzatvìz annyira bő volt, felkerestem a nőgyógyászomat, problémát nem talált, ajánlott rá Vagilact -Q hüvelyflóra regenerálót. Azóta kicsit jobb lett, de még mindig van. Orvosom múlt héten is mondta, hogy teljesen normális.


25 hetes kismami

2017. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!