Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetvegen hordozódkodtunk a...

Hetvegen hordozódkodtunk a párommal és én meghúztam az ágyat nagyon félek hogy nem e ártottam ezzel a magzatnak szerintetek baj lehet?

Figyelt kérdés
Este ültem le a székre és hírtelen egy olyat éreztem mintha hasba rúgtak volna azt mondják hogy lehet h megéreztem de azóta nem érzek semmit félek első terhességem kérlek titeket nem kell a durva megjegyzések..most vagyok 14hetes
2016. nov. 7. 12:09
 1/10 A kérdező kommentje:
*hordozkodtunk
2016. nov. 7. 12:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy baj van. De szerintem neked már hanyagolni kéne a nehezebb fizikai munkát. Ha vérzel vagy görcsölsz azonnal doki. 31 hkm
2016. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi olyan hogy véreznék a terhesség első szakaszában néha görcsöltem mintha megakart volna jönni de már az is elmúlt
2016. nov. 7. 12:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, szerintem nem lesz baj. Én egész terhességem alatt bútorokat pakoltam, lakás felújítás miatt. De ha nem muszáj akkor ne csinálj ilyeneket. De ha úgy érzed hogy valami baj van, pl. erős görcs akkor keress fel egy orvost.
2016. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmi bajod nem lesz ettől. Ha nincs vérzés vagy görcs akkor nincs gond. Én is sokszor elfelejtettem az elején h hanyagolják bizonyos tevekenysegeket de semmi bajunk nem lett bár volt ami után úgy éreztem h ez mar sok volt. Ehelyett egy olyan aktív eleven és erős babám van h most is kirúgja a hasam úgy erzem. Üdv 35hkm
2016. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó most megnyugodtam 😊
2016. nov. 7. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem, hogy gond lenne, de kerüld a megterhelő fizikai munkát, főleg ne emelgess!

A baba mozgását még nem hinném, hogy érzed, főleg első terhességnél. Ne görcsölj, és ne vérezz ez a lényeg, ha igen azonnal orvos!

2016. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat ☺
2016. nov. 7. 12:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár nem szabad nagyon ilyeneket,de hát hány anyuka cipeli a nagyobbat,meg rendez lakást. Nem lesz baja egy egészséges magzatnak ezektől. Mi is pakoltunk ágyat,szekrényt is. Emelni nem emeltem csak a nagyon kívül,aki 17kg
2016. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ne kapj a hátadra egy ágyat egyedül vagy áss fel két hektárt, és ne erőltesd túl magad, de azért a ló másik oldalára sem szabad átesni. Terhes vagy, nem beteg. Amit komolyabb erőlködés nélkül meg tudsz csinálni, azt csinálhatod.
2016. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!